Intihara teşebbüs etmiş arkadaşim var "depresyon" yaşiyo Bu durumda napabilirim?

Arkadaşlar
Psikolojik sorun olan depresyon yaşayan bir arkadaşim var. Tedaviye başlamak istemiyo. 1 yildir dil dökúyorum yok. Ceemate takiliyormuş bugün ögrendim. Sofi midir nedir onlara takiliyormuş. 2 gündür ecel terleri döktüm. Sabahtan akşama kadar tedavi olmasi gerektigini soylesemde, ben namaz kilcam. Geçer. Diyo başka bişe demiyo? 6 saat konuştum. Iyi yola çekip tedavi olmaya başlasin diye. Yok diyo. Geçenlerde intihara teşebbüs etmiş birde. Artik kanina nasil girdilerse çocugun ikna olmuyo bir türlü. Artik bende vazgeçtim napim :(

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl napıyım bilader ağzını burnunu kırıp götüruceksin zorla

0|1
    0|0
    • Kardeş ilaç kullanmiyo. Tedavi olmam diyo. Çocugun nasil kanina girmişlerse artik, intihar edecektim geçen dedi. Ikna olmuyo. Çok denedm.

• Ben olsam ağzını burnunu Kırardım bro net yani

• Laftan anlamiyo kardeş...
      Tedaviyi kötü bişeymiş gibi endekje etmişler çocuga. Ne yaptiysam olmadi...
      Yok diyo.
      Namaz kilacm ölene kadar ondan snra ölcem diyo. Neyse kardeş seninde kafani agritmiyim eyv.

Kızlar Ne Diyor 3

• Psikolog şart, kendini yorma.

0|0
    0|0
    • Adam istemiyo, onuda denedim.

• Sofilikle ne alakası var. Ne diye onları kötülüyosun. Geçer zamana bırak sen üzerine düşme. Ayrıca bilmediğin konularda da yorum yapma. Araştır Adıyaman Menzil Cemaat'ini. Rabbim herkese ordan nasip versin inşAllah. Bİlmediğin çok sey var kardeşim

0|0
    0|0
    • Cahil insanlarla tartişacak dglm. Işine bak. Artik yaşam düzeni degişti.
      Hiç bir hastalik kendilignden geçmez tedavi gerektirir. Işine bk

• cahil senin gibi at gözlüğüyle bakanlara denir. hakka giriyosun dikkatli ol. şimdi hadi sen işine bak.

• Insanin tedavi olmasini engelleyen aklini çelen sizler cahilsinz
      Bunlar eskide kaldi zoruna gidiyo biliyorum ama yaşam duzeni degşti aqgtk smdi isıne bk

• Aşık olması gerekiyor

0|0
    0|0
    • bende ayni fikirdeyim ama kiz yok :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Kendi istemediği sürece doktor bir mikim yapamaz

0|0
    0|0
  • Yalniz birakma, onu sosyal aktivitelere yonlendirin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...