Erkekler bir baksanız?

şimdi bir haftaya yakındır sorup duruyorum çoğu kişi benle yatmak için konuştuğunu söylüyo ilk başlarda çok samimiydik ben hoşlanmaya başladım o açılmadı bende unutmak için başkasıyla çıktım birazda dolduruşa geldim açıkçası sonra oda başkasıyla çıkmaya başladı ve yanıma uğramaz oldu az geliyo hergün 10 dakika bile uğramıyo yani öyle diyim bir kaç dakika sadece ama gözümün içine bakıyo gülüyo sürekli ne desem açılmak istiyorum ama çıktığı kız var ayrıca sınıfta bir kızda onu seviyomuş şimdi ben napıyım bir akıl verin brocumlar

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• İnada binmiş sanki biraz o açılmamış sonra sen başkasıyla çıkmışsın biraz ergen işi gibi geldi yanlış anlama kardeşim

1|0
    0|0
    • ya sorma kardeşim aynen iyice ergene bağladık açılmıyoda bazen seviyo gibi bazen gelmiyo hiç napsam unutsammı

• Beklemede kal şimdilik sende gönlü varsa elbet açılır

En İyi Kız Görüşü

• Kimseye yüz verme

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sevgiyle aşk aynı şeydir. Sevgi, gönlün zevk aldığı şeye meyletmesi demektir. Kuvvetli sevgiye aşk denir. Sevgi, hiçbir karşılık beklemeden sevgiliye tâbi olmak, Ona itaat etmek, Onun her işini güzel, her eziyetini, her iyilikten daha tatlı görmek ve Onun [Allah’ın] dostlarını dost, düşmanlarını düşman bilmektir. Buna, hubb-i fillah buğd-i fillah da denir. Allah için olan sevgi değerlidir.
    bunu ben yazıyom bu sekilde sevemeyen hic bir zaman sevmemistir yani ask sevgi yok

1|0
    0|0
    • kardeşim ateistim ben bu durumuma bir çare bul dedim sadece

• U dönüşü yap gittiğin yol yol değil.

1|0
    0|0
    • nasıl yani

• Yok aslında seviyordumda ama sevgilisi var. Aslında bende başka sevgili yaptım. Ayrılıp çocuğa mı dönsem falan vs bu nedir ya he? Yazdıklarını sen hiç okumuyorsum galiba

• ayrılıp çocuğa dönsem falan yazmadım ben nerenle okudun kardeşim

• Hicbisi yapma kezban

0|0
    0|0
  • Nolcak kaşar ariyodur

0|0
    0|0
    • eminmisin hiç hoşlanma ihtimali yok mu saçımla falan oynuyo bazen espiri yapıp duruyo sürekli hepsi yatmak içinmi

• Ne için olcak liseli

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...