Kehanetlere inanır mısınız?

Kehanetlere inanır mısınız ?

MÜŞTAK Baba'nın kehanetlerinde Türkiye'nin yakın gelecekte alacağı yolun haritası çiziliyor gibi. Bu kehanetlerde 2029 yılının özel bir önemi var. Müştak Baba, 2029 yılının Türkiye ve dünya açısından bir kırılma noktası olacağını düşünüyor. Bu kırılma Türkiye'nin taraf olacağı bir savaş da olabilir, tek vuruşluk büyük bir olay da.

Baba Vanga;

- 2015 ­Savaş yüzünden Kuzey Yarımküre'de oluşan radyoaktif kalıntılar, hayvan ve bitkilerin yok olmasına neden olacak. Nükleer savaştan canlı çıkan Avrupalılar ise Müslümanlar tarafından başlatılacak kimyasal saldırıyla karşı karşıya kalacaklar.

- 2018­ Dünyanın yeni süper gücü Çin Cumhuriyeti olacak. Sömürenler sömürge haline gelecek.

- 2023 ­Yerkürenin yörüngesinde belli belirsiz bir değişiklik yaşanacak.

- 2026 ­Avrupa'nın nüfusu tükenme noktasına gelecek.

- 2028 ­Yeni bir enerji çeşidi geliştirilecek (büyük olasılıkla kontrol altına alınmış termonükleer reaksiyon). Yavaş yavaş açlığın önüne geçilecek. İçinde insan bulunan bir uzay gemisi Venüs'e yollanacak.

- 2033­ Kutuptaki buzullar eridikçe yerkürenin su seviyesi artacak.

- 2043 ­Dünya ekonomisi çok iyi durumda olacak. Müslümanlar Avrupa'nın hâkimi olacak.

- 2046 ­Tüm vücut organları yeniden üretilip çoğaltılabilecek. Hastalanan organın yerine yenisinin konması en çok kullanılan ve en basit tedavi yöntemi olacak.

- 2076 ­Sınıfsız bir toplum düzeni sunan Komünizm tüm dünyaya hâkim olacak

Fransız kâhin "Mehdi 2016 ile 2020 arasında Asya'da çıkacak" diyor. Dünya’yı büyük çevre felaketlerinin beklediğini öne süren Nostradamus, depremler sonucu 2025 yılına kadar Dünya ekseninin değişeceğini söylüyor.

Güncellemeler:
...
,.,

1|1
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bazılarına inanıyorum Baba vanga baya ün saldı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yok inanmam

0|1
    0|0
  • İnanmam.

0|1
    0|0
  • Inanıyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hepsi sallama bazılarını, bu yeni yetme falcılar tarih uyarlaması yapmış. Mehdi inancı, çok eskilere dayanır israil oğullarının ilk dönemlerine kadar o zaman 2 büyük israiloğlu devletinden birisi babil kralı nebukadnezzardan yardım alarak diğer israiloğlu devletini ele geçirir ve babile vergi vermeye başlar fakat daha sonra kral 2. nebukadnezzar döneminde bu israiloğlu devleti tamamen ele geçirilir, kadınlar çocuklar ve din adamları esir edilip Babil hapishanelerine atılırlar ve burada 40 yıla yakın hapis hayatları sürer ve bu süre zarfında israiloğullarının din adamları durmadan bir mehdi yani kurtarıcı gelecek diyerek kendi halkını teskin etmeye çalışmışlardır. daha sonra ise bu mehdi muhabetti virüs gibi tüm dinlere sirayet etmiştir. eğer gerçekten bir mehdi varsa, o 1437 sene evvel geldi.

0|2
    0|0
    • 1400 senedir mehdi bekliyorlar sahte mehdiler isnanları kandırıyorlar varsada bile ne zaman geleceği bilinmez peygamberlerinki bilinmediği gibi

• Hayir brro

0|1
    0|0
  • İnanmıyorum

0|1
    0|0
  • kurana ve kaderimizin bizim çabalarımıza bağlı olduğuna inanırım
    öylede çıkar

0|1
    0|0
  • Baba vanganın belgeselini izlemiştim

0|1