Perişan ( dağınık ) bir haldeyim?

arkadaşlar özellikle okul ile ilgili bir sıkıntım var. dersler zayıf , sorumluluğumu yerine getirmiyorum daha doğrusu getiremiyorum.. , psikolojiminde pek iyi olduğunu düşünmüyorum , defterler kitaplar karalanmış , yırtık , herşeyim dağınık , zihnim kirli , bazı araç gereçlerim eksik , hoca bugün sorumluluğunuzu yerinize getirmezsiniz tutanak tutacağım dedi. haftaya hazır olmam gerek. ama yine hazır değilim. hazır olmam muhtemelen seneye olacak... geçen senede tam hazır olacağım , düzenli , çalışkan olacağım diyorum olmuyor. babam bile ümidi kesti. kötü bir haldeyim.. biri bana şöyle güzel bir dayak atsında kendime geleyim yaa.. çok halsiz ve bitkin hissediyorum kendime. hiçbirşeyden zevk almıyorum resmen. bitki gibi yaşıyorum.. dayak bile beni kendime getiremez , eminim. kendime ait bir yolum yok , düşüncem yok , kafam yok , boş gelip boş gidiyorum , hocalar bunaltıyor , ölü gibiyim , asosyalim , dağınığım , hergün başka kafayım , hergün başka bir ruh halindeyim , bazen sıkıntıdan kollarıma , bacaklarıma , göğüsüme jilet atmak istiyorum.. bütün hocalar aralarına alıp ağız burun dalsa yine kendime gelemem... şu geçen dönem verilen seçmeli ders kağıtlarında bazı bilgilerimi sallamıştım. o an nasıl bir kafadaydım bilmiyorum. umarım bir sorun çıkmamıştır. tam adam olacağım diyorum bir gülme geliyor. düzelmem ve kendime gelmem o kadar da kolay değil. ders baskısı yapan bir babam var. elimde olsa alırım elime bıçağı karnına saplar öldürürüm... gerçekten babamdan çok ama çok şikayetçiyim. nasıl idare edeceğim bu sene? ne yapmam gerek? fikir verir misiniz?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Kendini toplamaya bakmalısın sınıf kaç bilmiyorum tabi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...