Küçük kızlara bazen çok üzülüyorum haksız mıyım?

15-16 yaşındaki kızlar aşk, ilişki peşindeler. Bu sitede diğer sosyal sitelerde kendilerini sergiliyorlar. Periscopta 16 yaşındaki bir kız kendini sergiledi az önce. Sonra yüzünü gösterdi hiç sevgilim olmadı , yalnızım dedi. Aslında sevgili arıyorum dedi. Yüzlerce kişi yazıyor zaten saf mıdır nedir inanıyor iletişim bilgisi bile verdi. Normalde açık giyinmem erkek arkadaşım bile olmadı dedi. Neden böyle davranıyor kızlarımız ya inanın kardeş yerine koyup üzülüyorum. bu sitede bile iki üç kıza akıl verdim ama engelliyorlar akıl verince. Bu sorunlar nasıl çözülür arkadaşlar. Herkesin kardeşi, kızı, akrabası var.

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Daha neler var neler :/

0|0
    0|0
    • Valla üzüldüm ya bildiğin soyunup yüzünü gösterdi. Ben kız olsam utançtan yaşayamam.

• İlerde çok çok pişman olacaklar

• Bazen dünya beni çok sıkıyor. İnsanlar , savaşlar, gördüklerim , duyduklarım...

En İyi Erkek Görüşü

• Kızın adı neydi

0|0
    0|0
    • ne önemi var

• Merak ettim

• Kusura bakma onu paylaşan insanın amacı üzülmek değil onun yaptığına ortak olmaktır. Merak edilecek bir şey yok

Kızlar Ne Diyor 8

• abilerinin olması lazım
    benim abim iyii var belki bende öyle olabilirdim? iyiki öyle bir insan değilim

0|0
    0|0
    • Bence anne baba da ilgilenmeli. İlgiye aç bireyler başkalarına çabuk güveniyorlar

• evet maalesef
      burda da çok var öyle minik kızlar
      çok saflar önüne geçene numara falan veriyolar

• Çevresinden yeterli ilgi görmeyen insanlar böyle arayışların içerisine girebilirler. Özgüvensizlikten dolayı da olabilir.

0|0
    0|0
  • Birazda ailenin çocuklarını nasıl yetiştirdiğiyle alakalı. O yüzden bütün suçları da onlara atamıyorum. İllaki başka sebeplerde vardır.

0|0
    0|0
    • yetişkin bir kız yapsa üzülmem herkesin kendi tercihi ama çocuk bunlar ya

• Herkes hata yapabilir. Kenara çekip konuşmak lazım. Ama evet üzücü bir durum.

• Valla bu sitede 2-3 kişiye akıl vermeyi denedim ama sonunda engelliyorlar. Yani boşa uğraş.

• waayy perisscop takılıyon ha :D

0|0
    0|0
    • önceden takılıyordum bir kız bali çekti yine liseli abuk subuk hareketler yaptı. Dedim ne biçim yer sildim. Bugün açtım yine aynı şeyler birazdan yine silicem uygulamayı. Güzel yayın yapanlar da var ama değmez

• komik bir şey değil aslında

• keşke herkes senin gibi düşünse kızlar saf erkeklerde fırsatçı olunca böyle oluyo

0|1
    0|0
    • Bu kadar saf olunmaz ki ama.. Bence bazı büyük ablalarını örnek alıyorlar. Çıplaklık ve rahatlık onlara aşkı mutluluğu getirecek sanıyorlar

• keşke sadece aşk olsa

• boşver herkesin kendi hayatı aileleri düşünsün

• Çok dizi izlemekten bunlar pembe diziler işte

0|0
    0|0
  • Bende aynı

0|0
    0|0
  • üzücü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• öncelikle tv lerde başladı bu olaylar, marjinal olmak için yapmadıkları şey yok kızların. ünlülere özeniyorlar instagram video application ları falan sürekli bir ünlü olma kendini beğendirme şeklinde geziyorlar. bir ajansa gitmiştim orda sırf ünlü olayım beni beğensin falan diye resim çeken fotoğrafçıya bile bir cilve falan yapıyorlar görmen lazım kızlardan soğursun

0|0
    0|0
  • Sorma omegle dede boyle kizlar denk geliyor, akil vermeye calisiyorum. Ne işin var burda gibisine küfür edip geçiyorlar :)

0|0
    0|0
  • Sapıklık yapmazsak bir mahsuru yok

0|0
    0|0
  • Biraz da yyetişttirme tttarzı aile yapısıyla alakalı. Toplum bozuluyor, haberleri acıyyyoruz ttecavüüz hırsızlık zina, ttv programları yyapmacık aşklar, fayydası ahlaksız programlar. Dini yönleri saymıyyyorum bile. Allah sonumuzu hayyr eyylesin

0|0
    0|0
  • Ohh my friend.
    R u serious. You r right and big heart.
    Thanks for all moves.

0|0
    0|0
    • bazen kalbim çok bunalıyor bu dünyada.

• Kardes, internet, teknoloji, kapitalist maddeci duzenin hakimiyeti bizim zamanimizda yoktu..
      Gevur oglu bunlari menfaatine islerine bilime kullanirken biz gormemisler de soru da bahsettigin islere kullaniyoruz

• onların kültürü ne yazıkkı bizimkiyle çatışıyor ve zarar veriyor. Dediğin gibi onlar faydasını görüyor biz zararını

• Çözülemez bu olay maalesef baboş

0|0
    0|0
Yükleniyor...