Ne den sorularıma kimse görüş yazmıyor?

kız değilim diyemi? yoksa konulara göremi hareket ediyorsunuz? bel altı soru olsa azmalı filan olsa yapışırdınız kız olsam erkeklere kimse yazmıyor eve ve benim hakkımda düşünceleriniz neler?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Senin hakkında bir fikrim yok yeni gördüm

0|1
    0|0
    • olamzda zaten :D

• gün gelir karşına dikilirsem mütevazi hayranlığımı dile getirir kalbine girmeye çalışırım iyi eğlenceler

• 😃😃sana da iyi eğlenceler

En İyi Erkek Görüşü

• Yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla bunun size özel bir durum olduğunu düşünüyorsunuz. Çok yanlış düşünmüşsünüz benim bazı sorularıma çok sayıda bazılarına hiç cevap gelmediği oldu. Daha dün hafıza kartıyla ilgili bir konu açtım 3 kişi cevap yazmış toplam kelime sayısı 5-6 tane. Bir ara bir soru sordum günün sorusuydu, yüze yakın cevap geldi.

Sorulara gelen cevaplar hangi katagoride soruğunuza, günün hangi saatinde sorduğunuza, soru başlığının ne kadar dikkat çekici olduğuna bağlı. Bunun dışında ciddiyeti olmayan hatta soru sayılamayacak mevzulara düzinelerce cevap geldiği durumlara rastlanmakta. Bu sitede ciddi insan nüfusunun ciddi olmayan insanlara oranla daha az olması nedenine dayandırmaktayım. En çok dikkatimi çeken konu günün sorusuna gelen cevap sayısı diğer soru ve konulara oranla ciddi anlamda fazla olması, bunun nedeni sorunun çok uzun süre en üst sıralarda askıda kalmasına dayandırıyorum diğer sorular o kadar süre askıda kalamıyor çünkü çok fazla soru soruluyor.

Sorunuz birazda şikayet tarzında bunu destek sistemine bildirmenizi tavsiye ederim. Daha öncede söylediğim gibi size özel bir durum değil.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• heryerde durumlar böyle. kimsesnin yazmaması hiç şaşırtıcı değil. :-)

http://i.hizliresim.com/g8o7n2.jpg

0|1
    0|0
    • karı olsam yazacaklar onların ya ben

• Yazalım knk

0|1
    0|0
  • Genelde yazarken kim olduğuna bakmam. İlgi çeksin yete. Dil, din ırk, cinsiyet gibi unsurlar yazmaya sebep değil.

0|1
    0|0
Yükleniyor...