Sevdiğiniz ya da nefret ettiğiniz kişilerin annesi ya da babaları olsa onlara neler söylerdiniz?

Sevgili Dostlar.
Sıcacık bir Mart gününden herkese Merhaba.

Çocukluk hatıralarım canlandı az önce gözlerimin önünde. Kendi neslim adına konuşayım çok mutlu, samimiyet kokan ve her manasıyla gerçek olan bir çocukluk geçirdim.
Şikayetlerimiz bile çok masumdu..

'Anneee, şuna bişi söylesene.. Bana vuruyorr' gibi..

Malum sitede birbirini seven/sevmeyen türlü insanlar var. Dolayısıyla bazen çocuklaşıp ah ulan annesi olsa da şikayet etsem dediklerimiz oluyordur. En azından ben diyorum..

Velhasılı ;
Sitedeki üyelerin anneleri ya da babaları buralarda olduğunu bilseniz onlara neler söylerdiniz?
En basiti kendimden başlayayım.
Benim anneme neler söylerdiniz?
Şikayet eden çıkar mı ki acaba? Çok merak ettim :D

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sitedeki aklı sürekli bir taraflarında olanların Anne ve Babalarına zaten evrensel mesaj göndermişliğim vardır :D

Diğerleri için, Allah başlarından eksik etmesin derim.

Değerlilerim için, Allah sizden razı olsun ne güzel evlat yetiştirmişsiniz derim. ( Sen de dahil tabii ki :) )

Benimkiler Rahmetli, inşallah benden razılardır umuyorum...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• hiç muhatap olmak istemem aslında üyelerin ana babalarıyla :D
    ama ille de bir şey diyeceksem kendimi maksimum ciciliğimde gösterir annenin kanına girerim :D :D :D
    cicilikle olmuyorsa kara büyü yaparız :D :D
    sonra ramazanın ilk günü sofra kuruldu herkes yerine oturacak... sen oturduğunda annen sana '' kalk oradan!!! oranın sahibi sen değilsin artık... birazdan gelir... sen al tabağını odana git!! '' der ve kapı çalar :D :D
    işte geldi der aile hep bir ağızdan :D kapı açılır ve ben girerim içeriye 8) 8) 8)

sadsadssaASASassa ülen ne hikaye yazdım bee :D :D
    uzun zamandır böyle saçmalamıyordum :D :D buna ihtiyacım vardı :D :D

0|0
    0|0
    • Hikayeni hiç sevmedim hain kardeş..
      Öbür Sakaryalına yap sen bunları. Buradaki ablan ne ki?

• Okulda çalışmıyorum.

• ne zamandan beri (._.)
      peki çalıştığın başka yer var mı yoksa evde mi takılıyon :D

• Derdim ki sayın annenize/babanıza çok düzgün bir evlat yetiştirmişsiniz. Ellerinizden öperim. Ama biraz da dinlemesini bilse dört dörtlük olurdu. Çünkü kendi bildiğini okuyor derdim. Bazı diyaloglara girmemesi gerektiği halde yanlış kişileri dost sanıp güveniyor olabilir derdim. Şaka adı altında.. neyse bu kadar yeter.

Bu sitedeki bazı toplum düzenine aykırı hareket edenlere gelince onları şikayet kime edeyim. Bazılarının yetiştirilme tarzları öyle olduğundan dolayı anneleri babaları kovalar beni.

Bir olayı anlatayım; Bir öğretmen dostumuz gelmeyen öğrencisinin ebeveynleriyle konuşup okula gelmediğini bildirdiğinde aldığı cevap sanane benim çocuğumdan istediği gibi davranır oluyor. Yani kimi kime şikayet ediyoruz?

0|0
    0|0
    • Şaka adı altında..
      İlginç..

• Et bakalım!
      Nasılsa soru bana ait. Bildirim sadece bana ve sana gelir :)

• Hem uyarı şeklinde olacağı için özelden yazmayı tercih ederim. ;) Sonra çıkarırsın sorun yok.

• Senin annene ;

Ha bu bizum buralarin kizi kendini nasıl da belli edey teyzecim görey misun? :D Derdim :D

Düşmanlarımın ailesine;

Senin oğlun/kızın kadar egoisti yok. Yemin ediyorum bana verseler ağzını burnunu erinmeden döverim. Ama sizce suç yok teyzecim, bey amca yapamamış. Beyin eksikliği var birde. Siz bana bunu bir haftalığına verin ben bunu montajlayıp size geri yollarım. Dua edersiniz bana. Öpüyorum ellerinizden.

0|0
    0|0
  • Kötü huy kıIavuzun oIdukça mutIu oIacağım sanma! Sen sabaha kadar gafIet uykusundasın, ömür ise kısadır. Korkarım ki, sen bu uykudan uyanınca gündüz oIur. :( :(

0|0
    0|0
    • Yorumun manası güzel de soruyla pek alakasını kuramadım :/

• Teşekkür ederim.
      Yorumunun manasını açıklar mısın?

• Sen yine sükutu giyin, diIersen hiç konuşma! Ben keIamIarımı çürüttüm yoIunda, çarpsa da bir tokat gibi yüzüme, her harfi yoIuna heceIedim! Ve biIesin üstüne aşkı giydirdiğim söz verdim ben bu yüreğe; Hiçbir harfi sensiz bir cümIeye kurban etmedim.

• Dissosiyatif Kimlik Bozukluğu Mağdurlarının Bildirileri Ne Kadar Komik.

0|0
    0|0
  • allammmmm :D hayriye teyze senin bu kızın varya geceleri gecelikle foto atıyo siteye

0|0
    0|0
  • Yenge kizina bisey se engellemesin 😂
    Eskiden kuslugumuz aksama kadardi aksam barisirdik

0|0
    0|0
  • çok trip yapıyor söylerim...

0|0
    0|0
    • Türk kızları demi
      Rus kızları melek :D

• Evlilik programlarına çıkmayan çok insan var.
      Genellemenin anasını ağlattın bu konuda..
      Ayrıca Rusya'da evlilik programı olmasına gerek yok çünkü oradakilerin evlenmesine gerek yok.
      Her halt serbest nasılsa..
      Dışarda yarı çıplak gezip evde kapalı giyinmesi de ayrı tutuculuk (!) örneği

Hadi Armi. Senin uyku saatin gelmiş. Sütünü iç de yat annem. Hadi bakim.

• rus kızları evlilik programına çıkmıyor türk kızları çıkıyor...
      genelleme yapmıyorum ayrıca...
      güneş balçıkla sıvanmaz hakikati söylüyorum...
      önyargıların esareti altında yaşıyorsun...
      rusya da çaresizlikten türlü naneler yiyen kızlar bulunuyor yalnız bunun adı çaresizlik...
      peki annesi ve babası tarafından türkiye ye gönderilen...
      türkiye de kendini pazarla kazandığın parayı anne ve babana getir söyleyen insanların hayat hikayesini dinledin mi?
      ayrıca şunu sölim türkiye de evli olan müslüman olan çok rus bulunuyor...
      islam dinini bizim sözde müslüman kızlardan daha iyi yaşıyor...
      uykumu kaçırdın adamın uykularını kaçırırsınız?
      gün boyunca işte yorulursun akşam evi gelince karı dırdırı çekersin...
      rus kızları öyle yapmıyor eşini çiçeklerle ve güler yüzlü karşılıyor...

• ederdim takıba takıp yapmıyor vicdansız derdim :)

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey her insan kendine yakışanı yapar kimsenin seviyesine inemem

0|0
    0|0
  • Yetiştirdiğin çocuğa tükürüyüm nasıl evlat yetiştirdin derdim çoğuna

0|0
    0|0
  • yetiştire yetiştire bunumu yetiştirdiniz

0|0
    0|0
  • Olmamış bu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Merhumeyi iyi bilirdik derdim :)

Burada olduğunu öğrenince yaşamayacağını düşünüyorum :) :)

0|0
    0|0
  • Çocukluk güzeldi :) anne babasına şikayetleneceğim kadar nefret ettiklerim olmadı belki de muhatap olmadım, sevdiklerimin bayramda ellerinden öperim..

0|0
    0|0
  • Bir dönem birine gıcık oldum sonra çocuk işte geçti. Sen iyisin ☺

0|0
    0|0
  • Olmamis bu çocuk. Tekrar yapin. :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...