Hangi internet paketi?

Arkadaşlar superonline sınırsız paket kullanıyorum. 100 dk konuşma hediyesiyle birlikte 68 tl ödüyordum. Komşumla birlikte kullandığımız için yarı yarıya güzel oluyordu. Ancak şimdi taşınıcam ve kapattırmak istediğimde 400 tl istediler taahhütüm 6 ay daha varmış. Ve 24 ay yenileyerek 49 tl yapalım dediler.

bense kapattırıp daha düşük tarife alıcaktım. Sizce bakil yaptırıp 6 ay kullanıp sonrasında mı kapattırayım. Yoksa 49 tl den sınırsız 24 ay devam mı edeyim. Daha ucuza kaç gb lık paketler vardır?

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• 6 ay kullan kapattır. Sonra turk. net taahhütsüz internet tarifesine bakarsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ** ay : )) gokte ararken yerde buldum senı :)

once soruna cevap vereyım. bende 49 tlden 24 ay sınırsız devam et.

bana gelınce :) bende yıllardır ttnet kullanıcısıyım ve 2 yıllık sozlesmem bıttı ve superonlıne mı ttnetmı arasında kaldım. korkum su kı kota asımında ek ucret odenıyormu? 40 tl odeyecekken sana o bu dıyerek 50 tl hıc ıstedılermı bu vb durumlarla hıc karsılastınmı bırde hızı konusunda memnunmusun?

0|0
    0|0
    • Açıkçası 1,5 yıldır kullanıyorum sınırsız olduğu için kota aşımı yaşamadım. En fazla 80 geldi o da netten değil konuşmadan kaynaklı. Fiyat sabitti genelde. Komşumuzla kullandığımız için cazip geliyordu. Ama devamında ne yaparım bilmiyorum. Tt netten memnun değildim superonline a geçtin. Sorun yaşamadım hızı iyi fena değil

• anladım :) tesekkurler :)

• Gayet uygun 2 yıllık anlaşma yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...