Kapat

Kendi cinsiniz hakkında öz eleştiri yapabilir misiniz?

Herkes karşı cinse laf atmayı ve olumsuz eleştiride bulunmayı çok iyi biliyor.

Peki hiç olumsuz yönlerini düşündünüz mü kendi cinsinizin?

1|1
12|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kız gorunce hayvandan beter oluyorlar. Şu an hiçbir kıza mesaj atamıyorum veya konuşamıyorum Arkadaşlarıma bile. Sebebi belli zaten set açacagin kiza 500 erkek daha once saldirmis durumda. Eski kiz arkadaslarima naber yaziyorum kezbanca yanıt alıyorum. Şu an kızların bu durumda olmasıda bizim kadın düşkünü abazalarımız yüzünden. Toplumda erkek kelimesini kadın köpeğine çevirdiler iyice. Tecavüzcü, şiddetçi, ayrımcı, abaza... Daha sayayım mı?

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 12

• Geneli biraz saf. Duydukları 2 güzel söze hemen inanıp hayaller kuruyor sonra hayal kırıklığı yaşıyorlar. Kendilerini geliştirmek yerine dışlarını süslemeyi tercih ediyorlar falan.

0|1
    0|0
  • Kendi hemcinslerimi anlayamıyorum bazen..

0|1
    0|0
  • Ergen kızları ciddi anlamda sevmiyorum. Bide böyle sokak kabadayısı gibi gezmeleri sigara içmeleri falan çok itici..

0|1
    0|0
  • Evet kendimi ele alırsak bizim de hatalarımız var.

0|1
    0|0
  • yaparım

0|1
    0|0
  • Fazla kıskanç

0|1
    0|0
  • Acayip çekingen ve utangaç oluyorlar.

0|0
    0|0
  • Bir sürü şey sıralayabilirim gerek hemcinslerim gerek şahsım hakkında. Ne var ki bunda?

0|0
    0|0
  • Kaprisli

0|0
    0|0
  • her şeyi kafaya takıyoruz mesela

0|0
    0|0
  • Evet yaparim

0|1
    0|0
  • Zengin erkek avcısı

0|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• Genç kızların hayalleriyle oynuyorlar unutmasınlar kendi bacılarının hayalleriylede başka erkekler oynayacaklar

Çok rahat olsunlar
    #Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • Kızlarla eğlenmek nasıldı?
    - Çok güzeldi
    + İnşallah bir kızın olur.

1|0
    0|0
  • Abaza adi cikmis

0|1
    0|0
  • Bazılarımız fazla abaza ve sırf bu yüzden bazen kız arkadaşlarımla sorun yaşayabiliyorum arada beni yanlış anlıyorlar falan filan , ya da biriyle tanışırken önyargısı oluyor çok fena :/

0|0
    0|0
  • Bazı erkekler çok abaza

0|0
    0|0
  • olaya taraflı bakmak asla doğru değil. haksız biri varsa kadın/erkek değil, insandır..

0|0
    0|0
  • yaparım

0|0
    0|0
  • Geneli abaza

0|0
    0|0
Yükleniyor...