İmkansız da ne demek :) ?

İmkansızdı ama yaptım, ben bir dahiyim dediğiniz neler var?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Gece vakti kizin evinin altındaki toplantı salonunda buluşurduk hep ama hala sevgilim yok imkansız gibi hala kız tertemiz vede ne az imkansız şey olmuş 😜

1|0
    0|0
    • Soruyu tam anlamıyla anlayıp yorumladığın için çok teşekkür ederim arkadaşım. Eig yi hakediyosun :)

• Teşekkürler 😊

Erkekler Ne Diyor 7

• olmıcak bisi

1|0
    0|0
  • ımkansız olan yoktur ımkansız tek sey ınsanların doymak bılmeyen kadın ruhlarıdır

1|0
    0|0
  • dahilik değilde :D kilo vermem imkansızdı bu ortamda ama verdin :)

1|0
    0|0
  • İmkansız olanı yapmak ile dahilik arasında bir ilişki olmaz. Çünkü kelime anlamı farklıdır. Dahi olan kimse icat eden, keşfeden kimsedir. İmkansız olanı yapmak daha çok kişinin işi becerebilme kapasitesi ile ilgilidir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • sağol açıklama yaptın aydınlattın. laf soktun tamam tamam. farkındaysan güldüm soruda da öylesine eklenmiş bir kelime. aydınlatıcağına cevaplasan iyi olurdu

• ben zaten biliyorum. üniversitede okudum fakat burda bilgi yarıştırmıyorum ve cidden bu tarz yorumlara kırılıyorum. insanlar sanki açık arar olmuş gibi oluyo. her neyse sende bende yanlış anlamışız demek ki önemli değil. kapatalım bitsin konu

• Teşekkür ederim beni anlayış ile cevaplama nezaketi gösterdiğiniz için. Bilgi yarıştırmaktan ziyade kelimelerin yanlış kullanımı ile ilgili çekincemi belirtmek istemiştim. Üniversitede okumuş ya da okumamış birçok kimse yanlış kullanım yapıyor kelimelere. Sizi kırdım ise inanın ben daha çok üzüldüm. Bağışlayın lütfen. Ama bir yanlış anlaşılma olduğu kesin. Saygılarımla.

• olmayacağını kafanda kurduğun yapmanın olanaksız olduğu eylem iş düşünce bu imkansız benim imkansız dediğim bir şeyi yapmadım ALLAH yaptı

0|0
    0|0
    • ya siz cidden ne içiyosunuz? örnek mi veriyim illa. diyelim kızsın ve ailen biriyle evlenmeni istemiyo imkansız evlenemezsin diyo ama sen kaçarak evleniyon. mesela. anladınız mı. sorduğum soruyu laf sokmak amaçlı cevaplandırmayın kurban oluyım ya. biraz şakaya vurun biraz kafa yorun

• zaten her olayı yapabilmeyi adım atmamızı ağlamamızı Allah müsade ettiği için yapabiliriz. bunu herkes biliyo. ben olayı merak ediyorum neydi o? bu kadar mı anlamıcağın dilde konuşuyorum yapma Allah aşkın. Allah istemezse senin parmaklarının çalışmıcağını da biliyoruz dimi.

• tamma pes ettim sen haklısın diyor gidiyorum

• Birşey yapmama gerek yooki ben zaten dahiyim ☺️

1|0
    0|0
  • imkansızı yapamazsın,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Öyle bir durumum olmadı ama bana göre imkansız diye birşey yok

1|0
    0|0
  • İmkansiz şeyler için caba gostermedim