Bayanın erkek doktora muayene olması sizce caiz midir?

Geçenlerde kardiyoloji doktoruna gittim bu aralar bayağı nefes darlığı ve kalpte kısa süreli sıkışmalar yaşıyordum randevu aldım telefondan o hastanenin en uzman doktorunu araştırdım ve onu istedim ama bu kadar genç olacağı aklımın ucundan geçmezdi düzgün bir insandı ama ben muayene olurken çok utandım muayene olmak için üzerimi çıkarırken bir ara göz göze geldik sonra bilgisayardan bakıp kalbimin üzerinde aleti gezdirirken eli değiyordu utanip dogrulmaya çalıştım sonra rahatsız olduğumu anlamış olmalı ki elini çekip tedaviyi yarıda kesti çok utandım 😕😕

0|1
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• caizi maizi bilmem ama ben kadın dr ye penisimi çıkarıp göstermiştim...

0|0
    0|0
    • Ohaa

• Tovbestag.. doktor olmakta zor ya

• onlar ladırış etmiyor önce bevliyeye gittim o dedi benlik değil yani onda gösterdim zaten gidince çıkar diyorlar direk erkekti ama hemsireler vardı perdeli yere gel dedi çıkar cildiyeye git bir baktım dr kadın aha dedim sıctık vazgectim sonra düşündüm bu kendiliğinden geçmicek gittim sonra öğlen hemsire dedi dr hanım dışarda polikilinikte bekle baktım kokoş bir kadın geliyor cildiye bekleyen var mı dedi var dedim neyin var dedi ıgmık işte orada tamam dedi gec odaya gectim çıkar dedi çıkardım bende..)

En İyi Kız Görüşü

• Caiz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• İslama göre sorun yoktur erkek kadın ayırmaktansa alanında en uzman olana gitmen daha doğru olur. Onların bugün kaç kişi ellerim gibi saçma düşüncede olacklarını sanmıyorum adam 6 yıl okuyor ve tam aksine şanssız bana göre midesi bulanıyordur

0|0
    0|0
  • Durum öyle gerektirir ise caiz.

0|1
    0|0
  • Her doktorun "biri gelse de g. tunu gogsunu ellesem " diye dusundugunu sanmiyorum. Herkes bu kadar pis zihniyetli degil kanimca.

0|0
    0|0
  • caiz veya değil orada işini yapmaya çalışan insanın böyle sapıkça düşünceler içinde olabileceğini söylemen son derece çirkin.

0|0
    0|0
  • caiz

0|1
    0|0
  • bence kalp krizi felan geçirirken size dokunmamaları lazım siz ölün çünki kadın doktor gelene kadar canınızı verirsiniz elinde azında ne kadar allah kitap günah caiz diyen varsa her işin sapıklığını düşünecek kadar acizsiniz

0|0
    0|0
  • Hasta icin öyle mecburen gidiyorsun ama ben asla ne doktora ne insana güvenmiyorum kendin diyosun göz göze geldik diye yarında asık oldum dersin

0|0
    0|0
  • alanında en uzman doktor kim ise ona gitmek lazım. burda zaruri bir durum var sonuçta kadın erkek diye ayırt etmemek lazım..

0|0
    0|0
  • Aşk romanı mı yazıyorsun, muayene anını mı anlatıyorsun anlamadım. Kalbinin üzerinde gezinen alet de steteskop olsa gerek... Tıpda utanma olmaz. Bir doktor, doktorluk vasfıyla bir namahremin en namhrem yerine bakabilir der konunun uzmanları...

1|0
    0|0
    • Steteskop değil steteskop kalp dinleme aleti bu ekrandan kalbimi gösteren bir aletti adına eko deniyor hamlelerin girdiği şey ışte

• Anladım arkadaşım. Ekokardiyografi yapılmış. Bunu yaparken elbette meme bölgesi de açık olur. Yalnız doktorların işi bu. Bir kadın doğumcu o zaman hiç bir iş yapamaz. O doktorun gördüğü ne ilk ne de son hastasın; o yüzden olayı kişiselleştirmemekte fayda var. Bir de dr-hasta mahremiyeti vardır. Tabii ki hastaların hassasiyetine dikkat edilir ama sen utandın diye muayeneyi yarım kesmez; işi bitmiştir.

• evet caiz

0|0
    0|0
  • bence caiz, kadin erkek ayrimi olmamasi lazim doktorlar konusunda, diyelimki olmek uzeresin, tek erkek doktor kalmis hastanede, ozaman tedavi olma bakalim erkek diye :D iste bazilarini anlamiyorum

0|0
    0|0
    • Bazı ıslami bilgiler caiz bazıları caiz değil diyor tam açıklaması yok yani o yüzden kafamda soru işareti oluştu

• ya anliyorum tabi, secme imkanin varsa tabiki bayan secersin, rahat olmak icin ama secemiyorsan caren yok gibi

• bayanın zina yapması caizdir
    çünki muta nikahı kıyıp zina yapan ve allahı kandırdığını sanan çoğaldı buralarda

0|0
    0|0
  • islama göre ne günah değil ki

1|0
    0|0
  • ama hoşuna da gitmiş😏

0|0
    0|0
  • Doktordan avukattan vs utanilmaz. onlarin isi bu ama tabiki insanlik hali

0|0
    0|0
  • Tıpta utanma yoktur.

0|0
    0|0
  • Söz konusu sağlık...
    Saçmalamanın manası yok.

0|0
    0|0
  • Bu ne biçim bir kafadır. Doktora bile erkek gözüyle bakıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • mecburiyet durumunda caiz

0|0
    0|0
  • Caizinizi de, size de emi! Caiz olayan tonlarca şey yapıp her şeyi caizlik üzerinden değerlendiren inançlarınıza da sizden de bıktık!
    Git oranı buranı üfleyerek seni iyileştiren 10 yaşındaki kızlara hallenen sakallı cüppeli şarlatanlara sor bu soruları!
    Ulan İslamdan da müslümanlıktan da soğudum sizin bu ucubelikleriniz yüzünden!
    Erkek doktora gitmede Çok yaşa emi !

0|0
    0|0
    • Kendi esin olsa erkek doktorun bakmasına eminim müsade etmezdin müslümanlıktan kastım

Kızlar Ne Diyor 7

• Of saçmalama doktor sonuçta

0|0
    0|0
  • sonuçta hasta lık bu yani doktorun cinsiyet i önemli değil bence , insanlık hali utanma oluyor mu dersen gayet tabi

0|1
    0|0
  • Caiz mi bilmiyorum ama muayene sirasinda doktorun cinsiyetini onemsemiyorum. Farkli bisey hissetmedim hic.

0|0
    0|0
  • Kadın demeyi öğreteceğim size

0|0
    0|0
  • Sağlıkta ayıp olmaz ayol

0|0
    0|0
  • Hiç kadın doktor bulamazsa caizdir

0|0
    0|0
  • değil nefeste almayın. ya inanıyormusunuz bunlara hala