Kendi çapımda para biriktiriyorum ama?

Azar azar para atıyorum bir kuruya ve hani birilerini sevindirmek için yardım edebilmek için gibi. Birkaç yere bağışta bulundum çok yüklü bir miktar değil tabii ama neyse anlatmak istediğim yoldan geçen insanlara da bu yardımı yapabilmek. Mesela küçük bir çocuğu sevindirmek gibi. Neler alabilirim ya da daha iyi bir öneriniz varsa yazın.
Burda amacın yaptığım iyiliği duyurmak değil yanlış anlaşıldıysam çok özür dilerim sadece para yanımda durduğu zaman huzursuzlanıyorum artık.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• okul bahçelerinde cocuklara çikolata vs dağıt

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kıyafet ayakkabı çorap mont felan alabilirsin. Ve pide felan yaptırıp sokakta yaşayanlara dağıtabilirsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• seni tanımak isterdim işte kutsal birisi varsa o kişi sensin. herkesin ayakta alkışlaması gereken hayırlı insan.

1|0
    0|0
  • cebinde çikolata vb şeyler taşı. sevimli bir çocuğa nerede denk geleceğin belli olmaz

1|0
    0|0
  • Nefes al sis

1|0
    0|0
  • Yardım kolisi oluşturabilir bir ihtiyaç sahibine ulaştırabilirsin.

1|0
    0|0
    • Bu arada senin gibi güzel insanları aramızda görmek oldukça gurur verici.

• Teşekkür ederim görüşün için ☺️

• allah razı olsun.
    sokak dilencilerini boşver.
    bimden 4-5 tl karşılığısosis sucuk al kedilere ver köpekleri doyur

1|0
    0|0
    • Dilencilere vermiyorum zaten. Güvenmiyorum bilmiyorum yani onlara. Tamam teşekkür ederim görüş için buda listeme eklendi ☺️☺️

• ben hiçbişi yapamasam bulyon alır kaynatırdım bayat ekmeklerle. yoğurt kovalarına doldurup köşelere bırakırdım...
      www.facebook.com/.../?type=3&theater

• engelli bir çocuğu olan ailenin tekerlikli sandalyesini çalmışlar bir bebek arabası ayarladım ama tekerlekli sandalye şart bende onun için yardım etmeye çalışıyorum gerçek yardım sahibini etrafında bulursun vardır bakmak yeterli

1|0
    0|0
  • en iyi şey onlara para vermemek aslında. Çünkü para verildiği zaman bu halde para toplayabiliyorum o zaman işte çalışmama gerek yok diye rahat oluyorlar. Herkesi için aynı değil tabi

1|0
    0|0
    • Peki sence ne yapabilirim? Önerebileceğin bir şey varsa öner lütfen ☺️

• Teşekkür ederim ☺️

• Asıl ben teşekkür ederim. Senin gibi iyi kalpli birine yardımcı olabildiysem ne mutlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Biriktir

0|0
    0|0
Yükleniyor...