Neden böyle ya neden?

Herkese yardım ediyorum , kimsenin mutsuz ve negatif olmasını istemiyorum , elimden gelen herşeyi yapıyorum ama kimsenin umrunda bile değilim kimse beni takmıyo ne haldeyim nasılım diye düşünmüyorlar bile çok kötü bir durum içindeyim bıktım :(

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• ohoo ben ne fedakarlıklar ne yardımlar yaptım insanlara ama onların çıkarcı kişilikleri yüzünden ne hatırlandım ne sevildim ne de insan yerine konuldum. hiç işlemediğim bir suç yüzünden bile beni ele veriyolardı

1|0
    0|0
    • Hayinler 😐

• böyle olduğu içinde hayatım boyunca hep yalnız kaldım tipim yüzünden yemediğim damgalar kalmadı. boyum kısa diye adam yerine konulmadım hiç kimse istemedi beni. ben mağdur olduğum halde haklı olduğum halde beni kötü olarak gördüler haksız olarak gördüler şu hayatta bana destek çıkan hiç kimsem yok yani seven de yok saygı duyanda alayı nefret edip beni dışlıyo

En İyi Kız Görüşü

• Bende cok yardimseverm yaramıyor ama

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Anayasa 😅😅😅 seneneya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çünki seni kullanıyorlar. Çok yüz verdiğin için tatlım, şimartmışsın onları, her zaman güclü olduğun için takmıyolar seni. Merhametli olmayacaksın bu hayatta, yoksa şimarırlar!! Yeri gelince hadlerini bildireceksin, kendi sınırlarını çizegeksin

0|0
    0|0
  • Sen önce kendini düşünmezsen kimse de seni düşünmez.

0|0
    0|0
  • Bn de aynıyım

0|0
    0|0
Yükleniyor...