İlk defa tatile gidiyorummm yanıma neler almalıyım?

ÖNCELİKLE LÜTFEN BENİ CİDDİYE ALIN. İlk defa tatile gidiyorum muğlada 5 gün 6 gece ama yanıma tam olarak neler almalıyım hiç bilmiyorum bana hem giyim hem bakım hem ayakkabı yani aklınıza ne gelirse yardımcı olur musunuz kendime bir liste hazırlamam gerekiyor. Şimdiden teşekkür ederim :)

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

• Terlik ve hafif yüksek ayakkabı, saç kremi kuru şampuan roll on parfüm ağda al bir de kız şarj aleti uyku gözlüğü meyveli el kremleri dudak balmı lens solüsyonu bb krem nude tonlarda ruj kapatıcı ve fondaten aydınlatıcı allık rimel kirpik kıvırıcı ayna kulaklık baş ucu kitabı saç lastiği ağrı kesici diş macunu diş ipi yüz maskesi oje aseton yüz toniği ve pamuk. iyi tatiller minnoş <3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Yakışıklı bir erkek

1|0
    0|0
  • Esyanı al

0|0
    0|0
  • Para al

0|0
    0|0
  • Südyen al :D

0|0
    0|0
  • Cluplere gideceksen ayakkabıyı kesinlikle unutma 😂😂

0|0
    0|0
  • öncelikle seni cittiye almıyacam ve giderken bacağını unutma derim sonuçta bacak önemli yoksa nasıl yürüyecen

0|0
    0|0
  • Ben muğlalıyım gideceğin yeri söyle

0|0
    0|0
  • aa muğlanın neresi bodrum mu marmaris mi fethiye mi?

0|0
    0|0
  • tam olarak nereye gidiosun... sahil kenarimi, doga tatilimi, ona gore birseyler soyleye biliriz :D

0|0
    0|0
  • seni ciddiye almak içni sebep yok

0|0
    0|0
  • Islak mendil selpak mendil varsa sprey tarzı dezenfaktanlardan ( tuvaletler için ) güneş gözlüğü terlik bu arada haftaya ben de Bodrum-Muğla ya gidiyorum ama tatile değil iş için iyi tatiller dilerim:)

0|0
    0|0
  • Neler lazımsa onları.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Güneş Kremi al mutlaka ve gözlük

0|0
    0|0
Yükleniyor...