Türkiye'de bir kadınla insani bir iletişim suçmudur,? HATA'mıdır?

Birgün okul arıyordum, kadınlar daha iyi bilir düşüncesi ile o semtte bir kadının yanına yanaşıp ''bakarmısınız, x ilkokulu nerde, biliyormusunuz! demeye varmadan,!!! -kadın (!) ;anan baksın 0.. çocuğu sen kime laf atıyon lan diyip arabanın tavanına çantasını sallamasınmı, atarları ile devam etti,,!
yuhhh yuh yuh oğlu yuh.
gayet kibar ve üsturuplu bir şekilde sormasam kendimde kabahat arardım.
-şimdi bu kadın (!) hangi ülkede yaşıyor olabilir. bu neydi ben nasıl bir hata yapmış olabilirim, nasıl bir hasta ruhlu insana (!) denk geldim? bacım götüreyimmicileremi denk gelmiş yoksa insanlıktan nasibinimi almamış, diye düşündümde bence insanlıktan nasibini almamış!
-bidahamı ASLA!

Bir keresindede muhasebeye birini almıştım, kadındı. bir hafta felandı, dikkat ettim bir haftadır tüm işgünü içerisinde (onun ofisinde kilima 32 derecede içeri sıcacıkken) montunu hiç çıkarmıyordu.
bende ''zeynep hanım, eğer üşüyorsanız, ona göre giyinin ama firma içerisinde montla durmıyalım, olurmu'' diye kibarca söyledim. gelen giden oluyor, emanetci gibi olmaz yani, hangi hastanede hangi bankada gördün yani, giy kazak giy bilmem ne giy, mont ne değilmi?
zeynep hanımın bana cevabı aynen şu: SOYUNMAMMI GEREKİYOR, X BEY?
tabi aynen yolladım kafaya bak dedim, şimdi gidip millete belki anlatıyordur, patron soyunmamı istedi bende bastım çıktım, namusumu korudum, fekan filan... muhasebemizde erkek var Şu an, :)

noluyor?, :)

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Hayır hata değil

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlara asla değer vermeye gelmiyor asla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Beyinsizlik kisacasi

0|0
    0|0
  • ôho cogu insan kicindan korkar olmus hahaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Reis bir gün bir hanfendiye Kaymakamlık nerede diye sorcaktım hanfendinin bana dedigi sanane be oldu şasirdim yav Dedim Hanfendi Numaranizi istemiyorum Kaymakamligi soruyorum terbiyesiz dedi gitti bende dedim Allahım Sen Sabır ver Ama Kendı yaşıtım ( 19 20 21 ) Sorunca Genelde Ters cevap almıyorum Ya kucuklere ya da buyukler tersliyo

0|0
    0|0
  • Bazı kadınlarda ego aşırı

0|0
    0|0
  • Welcome to Turkey. Üzücü ama gerçek.. Gerçi böyle erkeklere böyle kadınlar, yana ise sadece biz..

0|0
    0|0
Yükleniyor...