Ailemle tartıştım haksızmıyım detayı okuyun?

5. ci sınıftan beri anneme babama bana banka hesabı açın aydan aya 50 tl olmadı en azından 20 tl atin bende biriktirip üstüne ekliyim geleceğime yatırım yapalim dedim tamam dediler düne kadar banka hesabim var zannediyodum heveslene heveslene 1.500 küsür para biriktirmiştim ne kıyafet almıştım nede dışarı çıkıp gezmistim. Dün ogrendimki hesap acmamışlar nedenini sordum unuttuk dediler ben şimdi nasıl sakin kalıyim? 20 yaşına geldim 1.500 tl ile ne yapabilirim hesap açmış olsalardi en azindan o paranin üstüne çalışır bende para ekler araba alırdım. Sinirlendim ayrı eve cikacam dedim üni sınavlarına calismam gereken yerde iş arıyorum. Belki durumları yoktur demeyin hergün yemeği dışardan siparis veriyolar durum gayet iyi bana gelince para yok

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Yiyorsa kendi parasını yiyor. Beş kuruş bile vermese vermez öyle anneye babaya atarlanmakla olmaz yapmiyorlarsa kendin ayaklarının ustunde dur yap.

0|0
    0|0
    • Acmadiklarini söyleselerdi bari bende para biriktirmek asosyal olmak yerine gezip tozup hayatimi yaşasaydim

• Yaşın kaç daha sanki gez toz.

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• biraz ayıp etmişler bak haklısın. ama evi terketmek falan abartı bir tepki kuzum

0|0
    0|0
    • Ne yapmam gerektigini soyle peki sağlıklı dusunemiyorum acayip kizginim onlara

• benim de ailemin durumu normal iyiydi ama bana da araba almadılar para biriktirmediler. Ben çalıştım hem okudum hem çalıştım ayrı evde yaşadım aynı şehirde beş kuruş almadım ailemden, para da biriktirdim önce ucuz ikinci el bir araba aldım kendim sonra işe başladım sıfır araba aldım krediyle. ne yapacaksın hayat böyle.

Kızlar Ne Diyor 1

• Evi terk etmek çok abartılı bir düşünce yapma

0|0
    0|0
Yükleniyor...