Yalnız kaldimm yardımm edin lütfennn?

Çok güzel bir arkadaş grubum vardı çok yakındık hatalarimda yanimda olurlardi fakat ne olduysa gene ne yaptiysam aniden bana küstüler 😳😔 çok yalniz kaldimm ne yapacagimi bilmiyorum :/ insanin komik bir sey görüp dostlariyla paylasamamasi cok kötüymüş :/

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Başka arkadaş bul

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Eeeeeeeeee bundan bizene simdi sanki gel arkadas olalim desek arkadaş olacaksin

1|0
    0|0
  • yaa işte böyledir insanlar. herşey paylaşınca güzel halbuki ama yeni çevre yeni ortamlar artık

1|0
    0|0
  • Bilirim biara beni cekemeyip dislamisti dost dediklerim ama zaten dost degillermis :/

1|0
    0|0
  • Konuş ne yaptığını söylerler heralde

1|0
    0|0
  • ha ne yaptın sen bul biliyon ama demiyon bizlere

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• canim hic üzülme benimde onceden 4lu kiz grubum vardi 3 senelik arkadastik bir yerden sonra beni kiskanip her lafima her hareketime sinirlenir oldular bosver salla gitsin seni seviyo olsalardi bu hatanida kabul ederlerdi kendi aralarinda aldiklari bir karar

1|1
    0|0
    • Çok saol canım :/ sanirim tekli gruplarda hep böyle oluyor hep biri dışlanıyor oda ben oldum

• aynen canim benim bosver hiç uzulme gercek dost olsalardi yaninda olurlardi emin ol onlarin dostlugundan daha iyi gelecek sana yalnizlik

Yükleniyor...