Pentideki Çalışan Kızlar?

Geçen Gün Avmde Gezinirken Penti Dükkanından Çıkan Bağırışmaları Duydum Herhalde Ordaki Çalışan Kızlardan Birisi Tacize Uğramıştı Gerçekten Kötü Birşey Kızın Durmuna Üzüldüm. Lakin Anlamadığım Bir Olay Var Genellikle Çorap Satışı Yapan Firmalar Çalışanlarına Sattıkları Çoraplardan Giydirdiğini Biliyoruz Daha Güzel Durması İçin Çoğu Kızda Mini Etekler Var Bence Bu Durum Pazarlama Amaçlı Çalışanı Kullanmaktır Peki Bu Çorapları Alan Kadınlar Değilmi? Ordaki Mini Etek Giyen Kızlara Hem Cinsimi Bakar Yoksa Erkeklermi? Zaten Çoğu Mağzada Vitrindeki Mankenlerde Var Bu Çorap Ayreten Çalışanlara Giydirmekte Nedir? Bu Pentideki Çalışan Kızlara Daha İşe Girerken Bu Durumun Söylendiğini Düşünüyorum Bu Durumu Nasıl Kabullenipte İşe Giriyorlar? Özellikle Çevrede Abaza Olduğunu Var Sayarsak Bilemiyorum Yani Yazık Genel Anlamda Mağzalarda Çalışmak Zor Özellikle Bir Bayan İçin Peki Feminist Geçinen Kitleler Bu Mağzaları Ciddi Şekilde Protesto Etmiyor?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• çorap alacağım sevgılıme ama sana cok yakıştı hedıyem olsun mu demiş acaba !!!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Türkiye'de feministliği kadın pazarlama sandıkları için.

0|0
    0|0
  • Okurken agzim acik kaldi

0|0
    0|0
  • penti ile iş görüşmesine gitmiştim etek giyermisin diye sordular, iş olmadı mağaza açıldıktan sonra personeli gördüğümde çoğu mini etekliydi, sırf bayan ürünü sattıkalrı için erkekler pek girmiyor mağazaya ama o kız nasıl tacize uğradı anlamadım

0|0
    0|0
    • Evet Haklısın Bende Anlamadım Uzaktaydım Evet Çoğunlukla Kadınlar Giriyor Ama Bazı Kişiler Sevgilisi Veya Eşiyle Girdiğini Görüyorum Hatta Bazı Mağzalarda Kasiyer Erkek Bile Gördüm 24 Saat Kızları Göz Hapsine Alıyolar Bazılarıda Sevgilisi İçeri Giriyor Adam Dükkanın Önünde Kızlara Bakıyor Yani Neler Gördüm İşin Garip Tarafı Adamların Öküz Gibi Bakmasına Rağmen Hiç Oralı Olmayan Kızlar Bile Var.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...