KIZLARIN BEL ALTI VURMASI, MİDE BULANDIRICI DEĞİL Mİ SİZCE DE?

Hemcinslerimin bel altı vurması, çok mide bulandırıcı geliyor. Bir de erkeklerin terbiyesiz olduklarından dem vururlar. Ayıp gerçekten bir bayana yakıştıramıyorum ben o tür sözleri. Bir bayan ağır, oturaklı, terbiyeli, seviyeli olmalı. Öyle olmazsanız erkekten ne farkınız kalıyor? Yazanlara diyorum kimse üzerine alınmasın.

1|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Küfur eden insan her zaman itici gelmistir bana kizi erkegi olmaz bunun

1|0
    0|0
    • Yani öyle tabi ama bir bayanda daha emanet, daha berbat, ve iğrenç duruyor. Bu yüzden dedim yoksa tabiki hepsi iğrenç

• Tesekkur ederim 😊

• Rica ederim :)

En İyi Kız Görüşü

• Bence de haklısın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• "Bir bayan ağır, oturaklı, terbiyeli, seviyeli olmalı. Öyle olmazsanız erkekten ne farkınız kalıyor?"

Şimdi böyle deyince, erkeklerin hoppa, terbiyesiz, ahlaksız olduğu anlamına geliyor.

Bir erkek olarak bu tanıma uymuyorum, erkek dediğin ağır olacak, kadınını sahiplenecek, insiyatif , sorumluluk alacak.

Tabiki terbiyesizlik kadın ve erkek için mide bulandırıcı, bunu cinsiyete etiketlemeyiniz.

3|0
    0|0
    • Öyle bir şey demedim ya hepiniz cinsiyet ayrımı diyorsunuz aklımın ucundan geçmedi ki. Benim kast ettiğim ve üzerinde durmak istediğim nokta şu bayanlar daha hassas bir yapıya sahiptir yaradılışları gereği daha narindirler onlara kaba kelimeler hakaretler yakıştıramıyorum. Erkekler söylediğinde de rahatsız oluyorum ama kızlarınki beni çileden çıkarıyor. Yani erkekler terbiyesiz, hoppa falan öyle bir şey demedim, umarım anlatabilmişimdir.

• Fazla mal göz çıkarmaz :)

• Doğru doğru :D

• İlk olarak yanlış düşünüyorsun.. aslında bayan kelimesi veya erkek kelimesi kullanarak ayrım yapmamalısın... İnsan demelisin... eğer ki bir gün bu aydınlanmaya erişir isen dünyaya başka bir göz ile bakabilirsin.

2|0
    0|0
    • İnsan ayrımı yapmadım. Yanlış sözcük kullanmışım. Tüm suçlu kelimelerim :) Yani demek istediğim ikisi de beni rahatsız ediyor fakat yaratılışı gereği hassas ve narin olanlar ki bunlar kızlar oluyor daha çok rahatsız ediyor. Ben erkeklere siz kötüsünüz terbiyesizsiniz falan demedim. Ayrım da yapmak istemedim. Yanlızca anlatmak istediğim şey bu.

• oda yanlış... narin ve hassas değil diye küfür mü etmesi gerek? biz tüm insanlar homo s. sapien gurubundayız farkındalığının farkında olan insanlarız.. bu yüzden yaratılışı bildiğimiz halde normal olabiliriz.. yaratılalı çok oldu halen o düzeyde kalmamıza gerek yok.. :)

• Sana dediğim bir şey yok takılmana bak. Ayrıca yapan yapar zaten ben dedim diye tutum da argoyu hakareti mi bırakacaklar ben rahatsız olduğumu söyledim kimsenin benimle aynı düşünmesine gerek yok.

• "erkekten ne farkın kalıyor!" derken ayrımcılık yapıyosun. Seni protesto ediyorum. Erkeklere özgürlük istiyoruz!
    #direninbeyler

2|0
    0|0
    • Ne alaka cinsiyet ayrımı falan. Erkekler çok kaba da olabiliyor yeri geliyor fazla argo da kullanıyorlar fakat bayanlar da aynı şeyi yaptıklarında daha çok sinir oluyorum. Çünkü bir bayan doğası gereği daha hassas daha narin olur ne öyle hakaretler argo kelimeler. Burada bahsettiğim şey cinsiyet ayrımı değil, sen de biliyorsun. Erkeğin davranışı da rahatsız eder ama kızlarınki kadar değil, bilmem anlatabildim mi

• Ne kasması bana ne yapan zaten yapıyor beni bağlamaz ama cidden pertleşmiş bir araba gibi iğrenç durmuyor mu öyle sözler :)

• Bazı kızların ağzına yakışıyor küfür ve sigara. fantezi meselesi. :)

• evet hepsinden iğreniyorum

1|0
    0|0
    • Mide bulandırıcılar suratlarına tüküresim geliyor

• şu youtube da bazı kanallar var. milyon takipçileri var.. adamların videolarına bak hep küfür belatı. ot b*k diyorlar yüzbinler izliyor.

1|0
    0|0
  • Tabi ya erkekler terbiyesiz seviyesiz aşağılık yaratıklar zaten.

1|1
    0|0
    • Tabi ki öyle bir şey demedim. Neden aynı algıyı yarattım bilemiyorum. Sanırım sözcüklerimi doğru seçmeliydim. Bahsettiğim şey bayanlar daha hassas daha narin bir yapıya sahip oldukları için onlara hakaret ve argo kelimeleri yakıştıramıyorum. Erkekler söylediğinde de sinir oluyorum ama bu beni kızlar kadar rahatsız etmiyor. Umarım anlatabilmişimdir.

• Evet anlattın

• bel altı vurmak bir insanın zayıf noktasının üzerine gitmek olarak algılanır. ne demek istediğini daha açık ifade edebilir misin

1|0
    0|0
    • Hat safhada kullanılan hakaret, küfür, argo kelimeler

• hayır, çok erotik bence

0|0
    0|0
  • Devir degisti

0|0
    0|0
  • insana yakışmaz desen iyiydi

0|0
    0|0
  • Onların da canı sıkılıyor be yapsınlar

0|0
    0|0
    • Her canı sıkılan saçmalayacaksa işimiz var. Kişi sayısının yaklaşık 76 milyon olduğu bir ülkede herkesin saçmaladığını düşünse.

• Bu lafın üzerine bişe yazamam😅

• :D :D

• Taş yerinde ağırdır ama böyle yaziyorlar sanki değer lerini dusuruyorlar

0|0
    0|0
  • Sorma aynen..

0|0
    0|0
  • bence de,

0|0
    0|0
  • aynen öyle

0|0
    0|0
  • dogru diyorsun kesin gerçek bu yani

0|0
    0|0
    • Gerçek yalan olacak bir şey söylemedim. Görüşümü belirtip bir soru sordum. Katılırsınız katılmazsınız. Kimseyi yargılayacak değilim. Ama bana batıyor bir kızın hakaret etmesi argo kelimeler kullanması. Yaradılışı bakımından hassas ve narin olduğu için belki de biraz. Erkeklerin hakaret etmeleri argo kullanmaları da rahatsız ediyor fakat kızlarınki kadar değil.

• Erkeklerede çamur attı şimdi her erkek bel altımı vuruyor hepimiz sapıkmıyız sizde yollusunuz hepniz o zamamn

1|0
    0|0
    • Haddini bil kendine gel be ben öyle bir şey demedim anlatmak istediğim şey için yanlış sözcükler seçtiğim için öyle bir algı oluşmuş hepsi bu.

• Hem mecazi hem de gercek anlamda bel altina vurmalari cok itici ve kendilerinden sogutma sebepleri.

0|0
    0|0
    • aynen öyle

• Boyle soyleyince erkeklerin ustun oldugundan, kizlarin da erkekler kadar kufretme hakkina sahip oldugundan bahsedip sert bir sekilde cikisiyorlar hatta bazilari abartip fiziksel mudahalede bile bulunuyor. Hani erkekle esit ya bizi dovmesi de pek dogal kendince.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende böyle kalıplara sokanları sevmiyorum sanane sen öyle görüyorsun diye öyle olmak zorunda değilsin bırak isteyen istediğini yapsın

2|0
    0|0
    • Ben benim gibi düşünmeniz gerekiyor mu dedim beni rahatsız eden bir durumu paylaştım.

Yükleniyor...