Yapı kredi'den gelen mesaj bu. İlerde kredi çekemez miyim?

Yasal zorunluluk nedeniyle kart (lar) iniz nakit cekim ve alisverise kapatilmistir. Kart (lar) inizin bu islemlere acilmasi icin donem borclarinin tamami odenmelidir.

Böyle bir mesaj geldi. İki ay önce borcumun tamamını kapatmıştım ama sonraki ay asgarisini yatırabildim. Bu ay da gecikmiş farkında değilim. Kredi çekemez miyim ilerde?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• kredi çekersin ama kredi puanın düşüyor bu tür sorunlu ödemelerinde sallıyorum temiz ödeme yapan birinin 100 puanı varsa senin 70 lere düşüyor bu şekilde hali ile yine sallıyorum 100 bin lira kredi çekebilme şansın varken sana 70 binlara veriyorlar gibi yani en azından ben öyle biliyorum.

0|0
    0|0
    • Şu an öğrenciyim zaten halden de anlamıyorlar. Peki düzenli ödemeye başlayınca yükselir mi bu puan yeniden?

• Devlet memuru olucam da. İyi o Zaman şanslıyım :D

• ;) umarım olursun

En İyi Kız Görüşü

• Çekersin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Çekersin elbet ama kredi notun baya düşmüştür bundan sonra

0|0
    0|0
    • Bana bu daha önce de gelmişti başka bankadan daha sonra ödemiştim. Bir yıl olmuştur tabi ben o mesajı alalı. Geçen dönem okula bir bankadan geldiler kredipuanlarımıza falan baktılar, güzel seninki demişlerdi bana

• Cekersin borc bittiginde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sorun olmaz çekersin 1 yılda 3 kere asgariden azını yatırmandan kaynaklı kapanır nakit ve harcamaya.. tümünü ödediğinde sorun ortadan kalkar

0|0
    0|0
    • Aman iyi o zaman. Başka borç yapamayacağım için rahat rahat öderim kasmama gerek yok sanırım bu mesajdan sonra :D

Yükleniyor...