Çirkin olmak çok zor değil mi? Özellikle kızlar için?

En basitinden kimse teklif etmiyor derste öğretmenler hep güzel kızlarla ilgileniyor benimle kızlar bile arkadaş olmuyor insanlardış görünüşe çok öönem veriyor günümüzde dış güzellik daha önemli siz de yaşıyormusunuz bunları?

1|0
14|14

En İyi Erkek Görüşü

• Shikaranın, beyoncenin madonnanın küçüklüklerine bir bak ve umudunu kaybetme. Bak benim gözlemediğim bir olay var hepte dikkatimi çeker. Küçük kızlar küçükken çok güzel ise 20 den sonra çirkinleşiyor, küçükken çirkin kızlar ise dünya güzeli oluyor. Benim etrafımda da çok örnekler var. O yüzden çirkinliğine fazla takma inan senin yerinde olmak isteyen çok insan var. Eminim güzelsin. Takma kafana.

1|0
    0|0
    • güldürdün beni yaa benim yerimde olmak isteyen çok insan mı var? Ayrıca o saydıkların oek güzel değil normal:)

• 168 cm boyunda ve 66 kg yim daha uzun ve zayıf olsam yeter insanlar çok kıskanç sakın zayıflama böyle iyisin diyorlar:)

• Bir tüyo sana insanların boyu ile kilosu arasında 10 rakam olması gerekiyor. Yani boyun 1.68 ise kilon 58 olması gerekiyor. 8 kilo fazlalığın var. Onu verdikten sonra seni beğenmeyen erkekler kapında kuyruk olmazsa burdayım. :)

En İyi Kız Görüşü

• Ben lise kısmında acayip çirkindim hatta kendimi daha çirkin yapmak için 10 tane at kuyruğu yapardım ilk at kuyruğu başımın tepede bulunuyordu.
    Lisede dans geceleri düzenliyor du herkes slow dans ediyor kız erkek ben sap gibi duruyordum.
    Kendimi kitaplara İngilizce'ye verdim müzik bol hol dinledim basketbol maçları seyrediyorum yani avantaja çevirdim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Asla çirkin olmak diye bir mevzu yok.. Pis , pasaklı, bakımsız, sevimsiz ve içten pazarlıklı olmak var.. Unutma ki en zehirli hayvanlar en çarpıcı renklere sahipler.. Çünkü Allah bile kötülere çarpıcılık vermiş ki onlardan uzak durulsun..

1|0
    0|0
  • Güzellik gelip geçicidir ama çirkinlik sonsuza dek sürer.. Napalım yani ölelimmi çirkiniz diye boşver en azından benim gibi yüzünün yarısı yanık değil bak benden güzelsin😊

2|0
    0|0
  • kadınların seçiminde para=güç
    etkili
    erkek=kadın fiziği!

1|0
    0|0
  • Çirkin olmanın zorluğu konusunda haklısın, ama erkekler bu konuda daha mağdur..
    Çünkü siz bizden çok daha detaycısınız..

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun kardeşim :/

1|0
    0|0
  • Değil sis

0|0
    0|0
  • Senin güzel olmadığını kim söyledi bu bir. Biraz makyaj nasıl giyineceğini bilmekle sen de çok dikkat çekici bir kız olabilirsin.

0|0
    0|0
    • ünvde hocalar da çok abaza yaa hep güzel süslü püslü kızlarla ilgileniyor:))))))

• insanımız sapık ya hoca öğrenciye mi asılıyor ayıp be. ne bölümü okuyorsun ki

• Sacmalik ben ayrin yapmam

0|0
    0|0
  • Çirkin şansı diye bir sey varmış belki bir gun biz de yararlanırız ☺

0|0
    0|0
  • Yoo sıkıntı etmiyorum ben hem egoları yok daha iyi

0|0
    0|0
  • Bende de tip yok ama öğretmenler buna bakmaz arkadaşlarım hiç bakmaz

0|0
    0|0
  • Allah herkese çirkin bahtı versin.

0|0
    0|0
  • Her kadın güzeldir. Ne demişti üstad"kadınlar insandır, biz insanoğlu".

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• O oğretmenlerin ilgilendipi kızların arkadaş olmak istediği kız benim ve sadede dış görünüş değil mevzu ozguven ve konuşmak girişkenlik😊

1|0
    0|0
    • yaa haklısın ben çirkin değilim de o kadar eğlenceli değilim yani bir insan ne kadar güzel olursa olsun sıkıcı olduktan sonra çekilmiyor herhalde))))

• Gerçekten zor. Eğer güzelsen her alanda bir adım öndesin, işlerin daha kolay halloluyor.

1|0
    0|0
  • Hayır değil

0|0
    0|0
  • evet cirkin kizlar icin zor eziliyorlar Allaha sukur oyle degilim

0|0
    0|0
  • Kizlar cirkin değildir bakimsiz ise oyledir ogrenin artik

0|0
    0|0
  • Olabilir xd

1|0
    0|0
    • hmmm seni seni sen ne avantajını gördün güzelliğinin hocalar hep sana yardım eder mi sınavlarda. ...:)

• Zor.

1|0
    0|0
  • Söylediklerinde haklısın görsellik epey avantaj bu özelliğini özellikle kullananlara insan denmemeli

0|0
    0|0
  • aynen sorsan çoğu iç güzellik der :) boşverr en güzeli o :)

0|0
    0|0
  • Yaşamıyorum

0|0
    0|0
  • Yapacak 1 şey yok my dear. Hayat böyle

0|0
    0|0
  • Katılıyorum aynen guzelligim basima bela

0|0
    0|0
  • makyaj yapmayı öğrenip giyimine dikkat edersen çirkin olmazsın bu kdar basit

1|0
    0|0
Yükleniyor...