Sokak köpekleri neden uyutulmuyor?

5 yaşındaki kuzenimi sokakta dolaştıramıyorum bunlar saldıraya geçecek ısıracak diye korkuyorum

Güncellemeler:
Öldürülsün demek istemedim kendimi yanlış ifade etmişim

Uyutulsun sonra orada arkadaşlar edinebileceği barınağa götürülsün demek istedim

0|0
13|18

En İyi Erkek Görüşü

• Dünya insanlara ait olsaydı Allah diğer canlıları yaratmazdı bencil olmayalım bu kadar.. onlarda bir can sessiz kullar vakti gelince konuşacaklar.
    Dünya hepimize yetecek kadar büyük bizim mahallede de epey var yemek artıklarını veriyorum kapımdan ayrılmıyorlar 2 lokma için evimi koruyorlar kimseye bir şey yapmıyorlar aç olan saldırgan olur insan bile aç kalınca karnını doyurmak için neler yapıyor.. onları beslersen sana verebilecekleri tek zarar fazla sevgi peki ya insana vereceklerinden sonra insanların sana verebileceklerini kestirebiliyor musun? Hangisi daha tehlikeli...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Egitimsiz insanlarida ben begenmiyor korkuyorum onlardan, onlarda uyutulsun o zaman bakis acisina gel, sikayet olusturarak bir barinaga tasittirmak icin caba gosterebilirsin, sorunlarin tek cozumu yok etmek degildir, sahipleri yok diye insan yemiyor o kopekler cogunun gozlerine bak goz temasi kur urkek korkak kimide ofkeli bu iki bakislarininda sorumlusu bizleriz, onalari iteleyip hor gorup urkmelerine ya da canilesmelerine sebep oluyoruz, lutfen hayvanlara canavarmis gibi davranmayalim.

0|0
    0|0
    • İnsanlar canavar olduğu için köpeklere kötü davranıyor sonra onlarda canavarlaşıyor bu da demektir ki aynı ortamda başıboş yaşamamız doğru değil

• Güncelleme yaptım kusura bakmayın

• Tesekkur ederim

Erkekler Ne Diyor 17

• boşuna demiyorlar hayvanlar insanlardan daha akıllı diye

1|1
    0|0
  • Uyutulmak Nedir? Böyle U Dönüşü Olamaz. :)

Eğer Tepkilerden Dolayı Güncellemeyi Yapmadıysan Özür Dilerim.

0|0
    0|0
  • keşke seni uyutsalar.

0|0
    0|0
  • kopekler insanlardan 10 kat degerlidir

1|0
    0|0
  • Kurşuna dizmek lazım bunları ya..

0|0
    0|0
  • Yapma ne zararları var sahibi olan köpekten korkun

0|0
    0|0
    • Onların tasması var sahibi kontrol edebiliyor en azından

• Asıl onlar kontrol edilemiyor karıştırılmış genli köpekler yanlış eğitilmiş köpeklerden korkun sokak köpekleri insana yemek versende yaklaşmayacak kadar korkaktır kediler gibi

• Belediye tarafından alınıyorlar tedavileri aşıları vs yapılıp tekrar şehirlere salınıyorlar o kadar hayvana bakabilecek kapasite yok maalesef

0|0
    0|0
  • Onlar napsın bu kdr acımasız olma ya Ki en buyuk zorlugu ben çekıyorum 2 Yasındakı pitbulumu dolaştırırken bir anda Hepsi birden gelıyor Zabdetmek çok zor oluyor Fakat onlarda can Hayvan seviceksen hepsini seviceksın ayırt etmek olmaz

0|0
    0|0
  • uyutulmalı yazıkya

0|0
    0|0
  • Kucağına al dolaştır

0|0
    0|0
  • İki ayakli köpekler daha tehlikeli.

1|0
    0|0
  • Sokak köpekleri kolay kolay saldirmaz insanlardan korkarlar sen korktuğunu belli etmesen hiç birsey yapmazlar

0|0
    0|0
  • Dünya'yı terk etmen gerektiği için uyutulmuyor.

0|0
    0|0
  • sokak insanları (homeless) evsizler niye uyutulmuyorsa o sebepten olabilir.

0|0
    0|0
  • siz saldırmazsanız onlar da saldırmaz. uyutulmak ne demek biliyorsundur umarım

1|0
    0|0
  • Sen neden kuzenini uyutmayip sokakta dolaştiriyorsun

0|0
    0|0
  • Herkesin yaşamaya hakkı yok mu yoksa sadece senin mi var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• haklisin bence

0|0
    0|0
  • köpeklerin hayvanların canı yok mu resmen neden öldürülmüyor diyorsun insan mısın sen hayvanlarda canlı

0|0
    0|0
  • 5 yaşındaki kuzenin seni sokakta dolaştırsın. Köpekler belki seni ısırır

0|0
    0|0
  • mk yaratığı seni

0|0
    0|0
  • Senin gibi düşünen insanlar varken neden sokak kopekleri uyutulsun onlarin cani yok mu gidip onlara yardım edicegine neler yaziyorsun barinaklarda zaten köpekler var gidip bir bak istersen kopeklerin mahallede olmasi iyi ayrica senin gibi zihniyeti bozuk insanlardan bizi koruyorlar

0|0
    0|0
  • Bişi olmaz.

0|0
    0|0
  • Seni uyutsunlar daha makul afgkskfls

0|0
    0|0
  • Uyutmada ki uykuyu güzellik uykusu falan mı sandın
    Onlar da insanlar ısıracak diye korkuyor

0|0
    0|0
  • Uyumak öldürülmek. Barınağa felan gönderilmiyorlar. Kim uğraşır düşünün. Öldürülüyorlar.

0|0
    0|0
  • Tamam kardes.
    Herkes aylık 20 lira bağış yapsın barinaga ne kimsesiz köpek kalır
    Ne saldiran aç kalan köpek olur

0|0
    0|0
  • Burda da birsürü köpek var

0|0
    0|0
  • Bence hayvanlarin başında sokak diye birşey yazmamali.

0|0
    0|0
Yükleniyor...