Bursa'ya gideceklere ne önerirsiniz?

1 günlük bursaya gideceğim osmangaziye ne önerirsiniz neler yapmalıyım?

Güncellemeler:
evet gittim bursaya.. insanları çok kaba gerçekten hiç sevemedim o yüzden. iskender yemeye vaktim olmadı en çok ona üzülürüm :) neyse kestane şekerlerimi aldım döndüm evime.. yorum atan herkese teşekkürler

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Yorumlara bakiyorum da ne neyse agzimi bozmicam yok top var yok gitme yok şöyle hayatlarında bursayi TV dek bile görmemişler gelip avuk sabuk şeyler yaziyorlar.
    Bak bursada yasiyorum. kent meydani osmangazi merkezde zaten görürsün çok iyi bir AVM tarzinda bir yer karsisinda simit sarayi var. kentin karsisinda benzinlikten yukarıda tophane var bütün bursa minacik gözüküyor. turistlerden geliyor. yeşil cami var tarihi yer japon felan turist gelir. uludaga 1 saatte cikarsin gidip gezebilirsin kar moturu fwlan takilabilirsin. yani bursa da yapacak şey çok en güzel modern yeri nilüfer beş evler. ünlü oyuncu bile demiş ki en yaşanılacak yer bursa amaburadakiler cahillogondwn bwgwnmwz bakma onlara

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aklıma iskender geldi :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• çok sıkıcı

0|0
    0|0
  • Kestane şekeri mutlaka al.

0|0
    0|0
  • Toplara dikkat.

0|0
    0|0
  • Kırmızı ışıkları dıyolar ama hıc gtmedım

0|0
    0|0
  • pasaportunu güncelle... tedbirli kıyafetler al havalar değişken aldanma.

0|0
    0|0
    • pasaport? :)

• napalım idoyla direk gidiyormuş :) baktık hani direk nerelere gidebiliriz diye oo piti piti bursa olsun dedik :)

• evet 1. saat 45 dakka.. şehir içi yolculuklarla beraber 3 saate yaklaşır yolculuk süresi... gitmedne önce meteorlijiyi gözlemle... sağnaklarda ziyan olmayın oralarda.

• Orda yaşıyorum ne gibi öneri

0|0
    0|0
  • uludağ ksnlkle görmelisin
    iskender mutlaka köfte güzel
    sonucda osmnalı başkent yapmış biryer tarihi yerleri çok bursa yeşil bursa güzel

0|0
    0|0
  • Yeşil türbe dağ yolu Kestel şelale Mudanya vs
    Daha sayayım mı?

0|0
    0|0
  • kestane şekeri yemeyi unutma

0|0
    0|0
  • Benim arkdaş mühendislik okuyo orda ona bir uğra derim :D

0|0
    0|0
    • adres ver sigaramı atayım evinin önüne :)

• dağa çık

0|0
    0|0
  • Kestane şekeri 😂😂

0|0
    0|0
  • Terli terli su içme...

0|1
    0|0
  • dilencilere dikkat et.

0|0
    0|0
  • bilet almalısın ya da arabaya benzin

0|0
    0|0
  • Tekseniz eşlik edebilirim.

0|0
    0|0
    • tek değilim arkadaş ortamıyla geleceğiz.. :)

• yoook ben o belaya 1 defa bulaştım bidaha bulaşmam :D gidiş buluruz da dönüş bulamazsak sıkıntı... ksde soru sorarım bankta uyuyacaklara ne önerirsiniz? diye :)))))

• :) her soruya cevap var burda nede olsa:)

Kızlar Ne Diyor 4

• yeşil cami var oraya git çok güzel :)

0|0
    0|0
  • Tarihi bir yer var tarihi sokakları falan var ismini hatırlayamadım bir de bir tepe var cafe rest tarzında tüm şehir ayağının altında bir de yüzyıllık ağaç mı ne var orda ama oranın da ismini unuttum haha

0|0
    0|0
    • yani yardımcı oldun mu olmadın mı ben de anlayamadım bu yorumla :)))))

• Bunlar bilindik şeyleri iyice bilen birisine sor gereken tarifi yapar benden bu kadar :)

• bursaya gitmemelerini öneririm

0|0
    0|0
  • Havlu getir

0|0
    0|0
Yükleniyor...