Kızlar tip önemli değilse ne önemli peki?

Kızlar özellikle sizlere soruyorum.

Tip önemli değil karakteri önemli diyorsunuz peki neden yakışıklı erkek kaslı erkek spor salonundan çıkan erkekler ses tonları uzun boyu atletik vucudu kasları diye can atıyorsunuz ve sonra neden tipsiz ama zenginlerle 3 kuruş parası uğruna karakteri iyi palavrası sunarak çıkıyorsunuz. Veya ergenlikte it kopukla beraber olup evlenirken düzgün işinde gücünde eli yüzü düzgün erkeklere yöneliyorsunuz. Erkeğin herşeyini evlenirken inceleyip doğmamış çocuğunuzu şekillendiriyorsunuz yok yeşil gözlü çocukta yeşil olur oğlanda uzun olur gibi ama neden ağırlıkla ergenlikte it kopuk ve para uğruna bazı yalanlar ile karakteri diyerek olmayacak şeylere yöneliyorsunuz

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Tip önemli benim icin sonra karakter daha sonra kalp.

2|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• tip önemli tabiki öyle diyenler yalan söylüyorlar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İlk bakışta illaki tip dikkat çekiyor ama gerisi yoksa ilerisi nasıl olsun?
    Ha Benim icin tip şöyle önemli olabilir; yakışıklı olmasına gerek yok ama temiz olsun, kendine baksın. Beni sözleriyle, tavırlarıyla, düşünceleriyle kendini çeksin isterim :)
    Ama nedense çoğu kendini tipsiz olarak görenler, kendi kendilerine ezikliyor ve özgüven sıfır oluyorlar. İşte burda tipten değil karakterden gidiyorlar

0|0
    0|0
    • Tip yani allah vergisi oaln durum karakteride kişiliğide ele vermiyor mu. Misal elit bir semtte yaşayan biri ile çingen mahallesinde yetişen bir mi olur. ya da batılı normal biri ile doğulu normal biri bir midir. Bazıları var yolda gör at hırsızı gibi yolunu değiştirirsin kapına paketçi olsa sipariş getirse o yerden asla sipariş vermezsiniz bu derece kötü tipler var birde yakışıklı olmasa bile eli yüzü düzgün tipler var. Benim merakım parası olmasa dahi ilk örnekteki erkeği seçen güzel kızlara. Bu neden işte neden

• Seçen güzel kızlara? Güzel olmadığıma göre cevaplama gerek yok.

• Zeka. ..

Çalıştığım is yerine bir genç geldi bildiğin biscolata erkeği ben eğitim veriyordum ona. . Telefonlar susmuyor tanıştın mi sevgilisi var mı adı ne falan filan sorular. . O zaman anladım tip değil zeka. . Çocuk bildiğin beyinsiz ve boş insan. Yüzünede söyledim hatta :/

0|0
    0|0
  • Tip önemli

1|1
    0|0
  • Kültür ve inancı

0|0
    0|0
  • Önce gözüm, sonra kalbim sevmeli. Tip önemsiz diyen kadın veya erkek yalan söylüyordur

0|0
    0|0
    • Bencede ve tip önemsiz deyip de tipsiz biri ile çıkıyorsa eminim ki altında bir çıkar vardır. Ya yokluk ya da para pul gibi gibi

• Kesinlikle..

• Aslında çoğu kişi öyle der ama sonradan değişebilir mesela benim bir arkadaşım vardı yakışıklı falan olsun derken kendisinin bile beğenmediği birine aşık oldu sadece onu güldürdüğü onunla ilgilendiği için

0|0
    0|0
  • Hayır önemli değil. para önemli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kim dedi onu öne çıksın 😂

0|0
    0|0
  • ya bırak allahını seversen tip önemli değilmiş
    dünyanın en büyük yalanı

0|1