Tip önemli değil diyen bir sevgilim var?

Sevgilimin eski sevgilisini gördüm. İğrenç bir tip kepçe kulaklar 3 insan dudağı kalınlığında dudaklar neyse tip giyim saç tipi herşey sıfır yolda görseniz yolunuzu değiştirirsiniz öyle bir tip ama kız inatla herşey tip değil demekte. Ben ise fiziğime giyimime konuşmama saçlarıma herşeyime dikkat eden biriyim. Neyse kızlar neden sizce tip önemli değil diyerek o tarz insanlarla beraber olur neden tip önemli değil yani.

Ben kızım olsa ve öyle tiple beraberim dese döverdim resmen onu o derece iğrenç tip yoksunu biriydi yani

0|0
10|7

En İyi Erkek Görüşü

• Aldatilmaktan korkuyor dur belki hani çocuk yakışıklı olursa diğer disiler tarafından ilgi görür beni aldatır benden ayrılır kafasında olabilir

0|0
    0|0
    • Evet bu olabilir. En mantıklı cevabı sen verdiğin için teşekkür ederim. Zaten ayrılık sebebine gelirsek çocuk seks istemiş kız hayır demiş o halde içine birşeyler sok video at demiş kız hayır demiş çocukta yapmazsan bu ikisinden birini seni aldatırım ya da bırakırım demiş buda yapmayınca parayla birine gitmiş kızda ayrılmış hemen. Eski böyle tip harici karaktet yoksunuda biriymiş

• Başkan o kız sorunluymuş, öyle bir profil çizdin ki çocuk için... Bunlara rağmen o kız herşeye he diyorsa sıkıntı var.

• @Alp211 başkan he dese onla olurdu demediği için ayrılmış ya zaten

Kızlar Ne Diyor 10

• çünkü o tip erkekler elindekinin değerini biliyor genellikle yakışıklı erkekler ben yakışılıyım kaslıyım fazla bişey yapmama gerek yok cebimde diye düşünüyor ama öyle insanlar elde ettikleri şeylerin değerini biliyorlar onları baştacı yapıyorlar :) hata yapmamak için çok dikkat ediyorlar kırmamak için karşısındakini ve kızda kendine değer verildiğini hissediyor

0|1
    0|0
    • ben yakışıklı bakımlı olmama rağmen öyle bir kıza değer verdim ki anlatamam. onu baş tacı etmek ne kelime bulutların üzerine mutluluktan çıkarıyordum. neleri sever neleri sevmez bilerek sevdiği mutlu olacağı şeyler önüne sunuyordum. ihtiyaçlarınıda gözlemleyerek hayalleri isteklerinede bakarak hediyeler alırdım mesela. doğum gününde 3 hediye almıştım biri süpriz pasta ile verdiğim diğeri 1 saat sonra içimden gelerek çiçekle verilen nottu sokakta çiçek satan çocuk ile konuşup abla bu çocuk seni seviyor diyerek vermişti diğeri ise ihtiyacı olan birşeyi almamdı. kız beni param az diye aldatmıştı ve giderken sen dünyanın en mülkemmel erkeğisin. romantiksin duygusalsın ilgilisin yakışıklısın konuşman oturman giyimin düzgün ama ben hata yaptım diyerek ağlayarak gitmişti yani herşey dört dörtlük olamaz bunu biliyorum. babam holding patronu değil elimden gelenin en iyisini yaptığım halde olmamıştı. yakışıklı veya tipsiz mutlu ise aradığını bulduysa ki ben hayallerimin kadını dediğim kişiyi

• bulmuştum. onu el üzerinde tutuyordum. ama olmadı. yani demek istediğim şu. kim olursa olsun istediği anlaştığı mutlu olduğu birini bulursa onu el üzerinde tutar. ağırlıkla günümüzde yakışıklıyım kaslıyım diyen erkekler uçkur derdinde olduğu için bazı tipsiz ya da saf kişiler farklı algılanıyor ama nedense onlarda hep yandım anam diyen kızlara denk geliyor. bence tipe önem vermem diyen herkes dünyanın en büyük yalanını söylüyor. tamam yakışıklı değilidir ama tipsizde olmamalı, eli yüzü düzgünse temiz bakımlı ve iyi giyiniyorsa tamamdır bence

• yarın öbür gün bir kaza geçirirsin maymun popona dönersin... bu kadar kötü olmasın kalbiniz !! o ezikleyip kepçe yok tip yoksunu dediğin de bir annenin evladı.. eminim kalbi senden güzeldir. Allah senin gibilerle karşılaştırmasın..

1|0
    0|0
  • Karakteri guzeldir

0|0
    0|0
    • Karakteri ne derece güzel olsada tip önemli değil mi. Mesela okulda felan en popüler erkekler hep yakışıklı olanlar olmuyor mu ya da plajda felan kızların baktığı erkekler kaslı yakışıklı. Bir içim su bir kızın o tarz erkekle olması normal olamaz bence

• Veya daha farklı şeylerde olabilir mi. Misal cinsellige düşkün birinin şeyi büyüktür evlenene kadar yatar kalkarım gibi ama üzerine para verseler dahi öyle bir tipin bir öpücüğüne bile katlanamazdım

• Insanlari anlamak gercekten zor, fazla ugrasmamak lazim.
      Eger sevgilinizin gecmisine bu kadar takiliyorsaniz dusunmekten paranoyak olmadan bitirin :) ha oylesine sordum diyorsaniz orasi ayri. Bu soruyu bende sorarim bazen, o kisiyle bu kisi nasil sevgili olmus falan diye. Oluyor yani garipsememek lazim, onlarin kendi tercihleri.

• Onu da seni de Allah yaratmış. Neden yargılıyosun tiple? Ne kadar günah. Allah'a inanmıyorsan bile bir insanı tipiyle yargılaman çok yanlış. Kötü insanlar yapar bunu. Bende tipe bakmıyorum insan olsun adam olsun. Tipin "sana gore duzgun" diye bakmak zorunda mi?

0|0
    0|0
  • Zeka yoksunu olmasindan daha Iyi bence

0|0
    0|0
  • İğrenç bir düşünce yapısına sahipsin bazı akıllı kadınlar eli yüzü düzgün olmayan adamlarla birlikte olur ama bu egosu tavan yapmışları yeğlemez kibir hiçbir zaman hiçbir yerde sevilmez bilmem anlatabildim mi

0|0
    0|0
  • İçinin güzelliği ona yetmiş demek ki.

0|0
    0|0
  • Kızlar davranışa erkekler dış güzelliğe aşık olurlar ayol kız haklı bir yerde

0|0
    0|0
    • O halde göbekli ve tipsiz erkekler neden spor salonlarına neden diyetisyenlere gidiyor neden giyim kuşama servet harcıyorlar. Sor spor salonundakilere hepsi kızlar için ya da eşleri dışarıdaki kaslı erkeklere baktığı için orda. Sağlık için orda olan nadirdir. Peki bunu açıkla neden spora gidiyor o halde erkekler

• Bana ne sevgilinden benim sorumla sevgilinin olması ne alaka. Sadece soruma cevap verecektin

• Sakin ol küçük

• büyük konuşma derim ben :D

0|0
    0|0
    • Sana soruyorum bir içim su güzelliğindesin diyelim neden öyle biri ile beraber olursun. Sen üniversite okuyorsun maddi durumunda yerinde o lise mezunu ve işsiz artı ankaranın en kötü semtinde oturuyor ve içki sigara para bulunca yer yer uyuşturucu ve paralı kadınlara gitme özelliği de var diyelim. Böyle bir tip nasıl senin sevgilin olur açıklayabilirmisin

• ya olur oluyor olanlar var sen büyük konuşma

• Mantıklö bir sebebi yok mu bunun peki. Babasından istese kızı evlatlıktan reddeder o derece biriydi yani eski sevgilisi. Beni bile babası 40 gün eleştirdi o olsa ne olurdu bilemiyorum bile

• Bende çirkin seviyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ve senin şu yazdıklarınla hayat çirkinler için gerçekten çok çirkin sözünü tekrar hatırlıyor ve sen kendini bilmez tipinle herşeyi yapacağını sanan insan evladına acıyorum dikkat et benim gibi yüzünün yarısı yanmasın.. Ve milletin tipinden önce seni yetiştiren anne babaya söyle seni eksik yapmışlar biraz daha insanlık eklesinler..

0|0
    0|0
  • Çünkü senin beynin gelişmemiş. o da insan sen de insansın. Belki senin tipinde birinin verdiğinden çok fazlasını verebiliyordur

0|0
    0|0
    • Oha.. bu cevabın üzerine altın plaket vermek lazım sana. Resmen insanın algısını 10 saniyede değiştiriyosun. Cuk oturmuş helal @Yarımkilokıymaefekti

• He he kesin öyledir. Saçma sapan burda prim yapacam diye şov yapmayın. Misal kıvanç Tatlıtuğ ya da kenan imirzalı oğlunun yanında iğrenç bir kezban olsa normal mi olur sizce. Davul bile dengi dengine diye ata sözlerimiz var hatırlatırım

• tamam sende tipe önem veren birini bul bu kadar sığ bakış açısıyla senden ayrılacak belli beyin arıyor aşikar

0|0
    0|0
  • Gerizek.. alı herif hangimiz doğarken fiziki özelliklerimizi seçiyoruz?

0|0
    0|0
  • Sende tipsiz dediğin çocugun eskisiyle berabersin ama e
    😅

0|0
    0|0
  • Ölsünmü tipsizler ne istiyon canım?

0|0
    0|0
Yükleniyor...