ne işte bu hayattan beklentin amacın gayen niye yaşadığını sorguladın mı hiç gayen ne arkadaşım ne diyim daha haa ne diyimmm?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Okulumu bitirip mühendis olacağım. Sonrasında annemi bu zulümden kurtarmak istiyorum onu yapmaya çalışacağım. Kurulu bir düzene sahip olurum. Vs vs vs...

1|0
    0|0
  • Toplumu etik ahlak kuralları dışına çıkmayan bir ülkede yaşatmak ve insanları kadın erkek ayırımı yapmayan bir toplum yetiştirmek

1|0
    0|0
    • bunun için mi yaşayıp uğraşıyosun? az reel cvp verin

• o zaman saygı duyarım gayeni gerçekleştimeni temenni ediyorum

• Tesekkurler

• Yok... almak istedigimi aldim yapmak istedigimi yapmaya ugrasiyorum... sonrasini bilmiyorum... varsa nasibimiz evleniriz yoksa... Allah kerim

1|0
    0|0
  • Nasılsa ölecez Birgün bunun bilinciyle elimin yettiği herkese faydalı olmaya çalışıyorum örnek bir hayat öyküm olsun istiyorum bu dünyaya geliş sebebimi dinden biliyorum

1|0
    0|0
  • problemsiz yaşamak + acısız ölmek.. arada çok bekletiyorlar biraz sinir bozucu

1|0
    0|0
  • İnsanlara bir dirhem faydalı olabilmek..

1|0
    0|0
  • Sınavı iyi şeyetmek mekiki iyi şeyetmek o şınavmıydı layn yoksa hah. Şınav mekik barfiksi iyi çekmek gayem.

0|0
    0|0
  • Varlığın özü yokluktur bana göre. Evrendeki her şey özüne dönme çabasındadır. Benimde gayem özüme dönmeye çalışmak, yok olmam.

1|0
    0|0
  • Beklentim yok amac daha bulunamadi

0|0
    0|0
  • yaşa & öl

0|0
    0|0
  • en büyük amacım adımı duyurmak gayem öldükten sonra da adımın unutulmaması

0|0
    0|0
  • ne için yaratıldımsa onun için yaşamaya çalışıyorum