Acil bakarsanız sevinirim, LÜTFEEN... Yardıma ihtiyacım var! Kafam çok karışık?

Üniversitemde dersime girmeyen bir hocanın bakışlarını yakalıyorum sürekli. Ama ilgileniyormuş gibide gözükmemeye çalısıyor cool hareketler felan. 3-4 aydır durum bu. Baktığını hissettiğimde bakıyorum hemen yüzünü çeviriyor. Bu arada 20 yaşındayım ama 23-25 gösterdiğimi söylerler. Karakter olarakta öyleyim. Dışarıdan çok mesafeli ve soğuk duruyorum. Son 1 aydır da çok değişik bir şey oldu bana bakan hocanın çok yakın arkdasıda bana bakmaya başladı ama öyle kur yapan bakıslar değil zaten başı bağlı. Sanki bir şey diyecekmişte sonradan vazgeçmiş gibi bakıyor. Yürürken başını çevirip çevirip bile bakıyor. Anlamıs değilim. Benden mi bahsetti acaba arkadasına? Bu arada bunların yaş ort 30-35 arası. Hocanın bana bakma nedeni nedir sizce? ve arkadasının?

Güncellemeler:
Az takaydınız iyiydi!!!

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Öyledir tabi başka ne olacak ki? Kimse başım bağlı cart curt dinlemiyor valla :D

0|0
    0|0
    • yok bana bakan hoca bekar ama bakan kankisinin başı bağlı... fakat arkadası sonradan bakmaya basladı sömetrdan sonra. benden mi bahsett ki

• canım sen konuyu yanlış anlamışsın :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence senden hoşlanıyor

0|0
    0|0
    • :( emin misin. ama ilgileniyormus gibide görnünmemeye calısıyor demekki açılmayacak?

Yükleniyor...