Bu durumda ne yapmalıyım?

Erkek kardeşim ergenliği yeni bitirdi sorun şu ki çok renkli olması kıyafetlerinden tutun çoğu şeyi renkli
aşırı canlı renkler giyiyor sorduğumda bu benim iç dünyamın renkli olmasıyla alaklı birşey diyor fakat sonra biri eleştirdiği zaman ya da yadırgadığında hemen depresyona giriyor sizce bunun için ona nasıl yardımcı olabilirim :( bir yetişkin erkeğin fazla renkli giyinmesi çok mu abes

yorumlar için sağolun +1

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bahsettiğimiz küçük adam 18-19 yaşında. Şu anda onun kişiliği henüz oturmadı. Farklı bir dünyada yaşıyor. Herşeyi herkesi farklı görüyor. Çocuk haklı kendi iç dünyası rengarenk ise dışına yansıtmak istemiş. Karışmayın adamıma nasılsa karakteri kişiliği iyice yerine oturduğunda kendi kararlarını kendi verecektir. Siz sadece onu yaptığı veya yapacağı yanlışlardan uzak tutmaya çalışın yeter. Renkli giyinmesinin bir sakıncası yok kimseye ;)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• tarzı odur niye karışıyorsun ki

1|0
    0|0
    • karışmıyorum aslında sadece üzülmesin istiyorum çünkü insanlar yadırgıyor biri bişey deyince yıpranıyor :( bana kalsa giysin

Erkekler Ne Diyor 7

• zamanla değişecektir fikirleri vs. daha da olgunlaşcaktır bence karışmayın kimseyi de kafasına takmaması gerektiğini kendi öğrensin bu şekilde ilerde daha güçlü olmayı kendi öğrenir yanında olduğunu hissettir ama bu konuda yorum yapma bence

1|0
    0|0
  • degil bende oyle idim--simdi siyah lacivert tarzi koyu renkler favorim... bence karismayin en iyisi o zevkler ve renkler degisebilirler..

1|0
    0|0
  • Şüphelendiğin bir durummu var yoksa giyim tarzından dolayımı müzdaripsin

1|0
    0|0
    • giyiminden dolayı bazen alay ediyorlar üzülüyor o yüzden çözüm arayışım

• Anladım, bir filmden hayranı olduğu birisinin ya da bunun gibi özentilerden dolayı giyiyordur.
      ya da kız arkadaşı ya da hoşlandığı birisi tarzını beğenmiştir o yüzden giyiyordur
      Zamanla karakteri oturdukça düzelir merak etmeyin
      Sonuçta bu haliyle mutlu olan o sen sadece uyarabilirisin

• lgbtli olabilir dikkkat

1|0
    0|0
  • Tarz meselesi. zamnla insanlar ona alisamasa da o tepkilere alisacktir

1|0
    0|0
  • Karışma

1|0
    0|0
    • bazen gülüp alay ediyorlarmış üzülüyor o yüzden çözüm bulmak istedim :(