Yanında küfür edebildiğiniz kızlar?

Sorum beylere. Yanında küfür edebildiğiniz kız arkadaşlar ya da sevgililer halkında ne düşünüyorsunuz? Yani yanında küfür edebildiğiniz bir sevgili mi daha iyidir yoksa onun yanında küfür etmekten kaçındığınız mı? Ya da bir kızın yanında rahatça küfür edebiliyorsanız o kız sizin için "kanka mı olmuştur, kaşar diye mi görmeye başlamışsınızdır, samimi mi olmuşsunuzdur?" Aman işte yazın bir şeyler : D

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Cool kadın değil halden anlayan içebildiğin yanında evinde hissettiğin biri işte benim istediğim anlatabildin mi kadın dediğin şeytanın dişi o şeytanın erkeğine bile kafa tutan tarzda deli dolu biri olmalı deli kadın uleynnn :) :)

http://i.hizliresim.com/0nD0DD.jpg

0|0
    0|0
  • samimiyet de olabilir kızı fazla önemsemediğinden de olabilir önemsemiyosa da kaşar olabilir gibi gibi.

0|0
    0|0
  • mesai arkadaşımın yanında çok ağır küfürler edebiliyorum. çok da naif bir insandır , ilk zamanlar şaşırıyordu artık alıştı.
    birinde hayatında duymadığı sözleri işittiğini söyledi , teşekkür etti.
    mesai arkadaşlığı dışında bu kız için ne kanka derim ne kaşar derim.

0|0
    0|0
  • Yok ben kız arkadaşımın yanın da küfürü yakıştırmıyorum kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Küfür eden biri değilim.

0|0
    0|0
  • Bu yaşıma kadar sadece bir kere ağzımdan kacirdim. Kızın yanında küfür edilmesinden nefret ederim öyle olursa iliskiler larç olmuş demektir bence.

0|0
    0|0
  • Yanında rahat olabildiğim kızı başımın tacı yaparım.

0|0
    0|0
  • Ben cogu kızın yanında söverim yani birşey düşünmem de Benim yapım bu.

0|0
    0|0
  • Ben herkesin yanında ederim

0|0
    0|0
  • Bayanın yanında küfür nedir abi ayıptır kankan olmasini istersen onunla daha güzel anlarını Paylaş

0|0
    0|0
  • Kankam olmuştur

0|0
    0|0
  • Onemsemiyorum

0|0
    0|0
  • samimi olmuşumdur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2