Cüratkâr insanlar için yorum istiyorum?

Ders ekonomi, son saat ve bitmek üzere. Arkadaşlardan biri sordu"Hocam, sınav sonuçlarını listeyle verecek misiniz otomasyondan mı bakalım."Hoca da "Arkadaşlar bazı arkadaşlarınız notlarının öğrenilmesinden hoşlanmıyor listeyle verdiğimde birbirinizin notunu görüyorsunuz, bu herkesin özeli otomasyonda onun için var, herkes kendi notunu kendi görsün."Cüratkar bir öğrenci el kaldırmadan söze girdi."Hocam bizim sınıfta öyle bir şey olmaz, listede bakalım."Hoca"Sen kendi adına konuşuyorsun sınıfta başka arkadaşlarında var 1 kişi bile olsa rahatsız olduğu zaman ben madur olurum. Herkesin kendi özeli otomasyondan bakın."

Hocamı taktir ettim bazı eğitmenler notları ya panoya asıyor ya da öğrencin eline veriyorlar o seni geç mişim, öteki sen kalmışsın gıcık gıcık muhabbetler oluyor.

Değinmek istediğim nokta bazen cüretkâr insanlar çıkıyor ve ben eleştirirsem bu da bir cüretkârlık. Siz ne düşüyorsunuz!

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• bu durum hırs yaratıp başarıyı artırmak içinde kullanılır

0|0
    0|0
    • Başarı kriterinin rekabet üstüne kurulması hoş karşıladığım bir şey değil.

• başarıya giden her yol mübah benimde gözüm bişey görmez umrum dışı
      zaten dereceyle bitirmiştim okulumu

• Narsizm.

En İyi Erkek Görüşü

• Ben olsam cürret edeceğim şey cürretkar kişinin deyindiği konu üzerinden ona misilleme yaparak olayı olması gereken yere taşımaya çalışırdım bu beni öteki kişi gibi cürretkar yapmazdı dolaylı yoldan uyarı gibi düşün ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Olması gereken kesinlikle budur.

0|0
    0|0
  • Saygısız manasına da geldiği için bu tabiri kullanmak makbûldür efendim.

0|0
    0|0
  • Arkadaş ortamında yine de konuşulur ki o

0|0
    0|0
    • Ben sormuyorum, söylemiyorum. Bilince notum mu yükselecek sanki?

• 21. yy elalem neder sözünün geçerliliği kalmadı bence boş ver. Bilgi verme kimseye nazar değirirler.

• Elalemin ne dediği umursanmıyorsa sonuçların panado olması bir şey değiştirmez

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...