Annem ve babam birbirlerini sevmiyorlar ama ayrılmıyorlar. Olan benim psikolojime oldu?

Çok dertliyim gerçekten ne annem babamdan haz alıyor ne babam annemden. Sürekli kaba laflar pis pis hareketler sınavım var iki gün sonra bunu bile umursamayıp kavga ediyorlar. Babam yaşlı diye hep alttan almak zorunda mıyım bıktım ya

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ne denir öyle anaya babaya biliyormusun?
    Ya ayrilin ya da susun.
    Seni harcadiklarinin farkinda bile degiller.
    Bir sey demessen varmayacaklar da sanirim.
    Pardon yegenim de ne aileler var.
    Biz oglumun imtihan haftasi diye napacagimizi sasiriyoruz inan.
    Cek ikisini konus.
    Senin hem gelecegin hemde psikolojin le oynamaya haklari yok.
    Bagir cagir demiyorum. tarafda tutma.
    Zaten yazdiklarin benim bile moralimi bozdu.
    Kimi bulamaz; kimide böyle bilemezmis.
    Sonucu da bildir olurmu?
    Sana Allah sabir versin.

0|0
    0|0
    • Aslında ortada büyük bir sorun yok, sorun onların birbirini sevmeyişi babam parasıyla gücüyle otorite kurmaya çalışan bir adam. Küçüklüğümden beri böyle oldu. Sadece evde yemeğin pişmesini istiyor annemin gezmesine laf ediyor. Bu çocukluğumdan beri böyleydi hiç değişmedi. Bir evimiz bile yok babam 30 senedir kira ödüyor belki de o parayla ev bile alabilirdi. Aslında babam biraz yaşlı ve öldükten sonra bize bişeyleri kalmasını istemiyor. Bizi bir kere bile hafta sonu bir yere götürmedi, alışverişlerde acele ettirdi anneme kızdı bağırdı ona para üstü kalıcak diye bir şeyi emanet etmedi. Her şeye söylendi. Sadece ev geçindirmesi bana para vermesi ayakkabımı alması değil sorun. Ayakkabım olmasın ama babam annemi sevsin çok mu şey istiyorum. Bir kere çiçekle gelsin eve bunu düşünemeyecek mi? O kadar da mı kafası çalışmıyor. Bir kere kahvaltı hazırlasın. Bir kere annem için bir şey yapsın. Hep sert tavırlarıyla tanıdım onu bir kere sarılmadım çünkü o sarılmayı sevmez. Duygularını belli etmez.

• Senin yasindaydim babamdan ayrildigimizda.
      Seni yanlis yönlendirmek istemem. cünkü o günler geldi aklima.
      Ben annemden de babamdan da tek bir sey ögrendim. : nasil anne- baba olunmayacagi.
      Empatik birisiyim; gözümde canlandi ev haliniz.
      Babanin degisecegini sanmiyorum.
      Istedigin cok degil; her ailede olmasi gereken oda huzur degilmi?
      Kendini imtihanlarin gecesiye kadar bari geri cekebilsen.
      Annenle nasilsin?
      Onunla konussanda uymasa babana.
      Burdan laf anlatmak yorum yapmak kolaydir biliyorum inan.
      Insallah yinede bir yolunu bulursun yegenim.
      Ne diyecegimi bilemez oldum ya.
      Dertlesmek istersen bir abi baba olarak burdayim ben.
      Basarilar dilerim sana.

En İyi Kız Görüşü

• Hayırlısı olsun üzülme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yaslar kac :?

0|0
    0|0
  • Dünyanın en kötü şeyini yaşıyosun, Allah yardımcın olsun. Takmamaya çalış sen

0|0
    0|0
    • Dünyanın en komik cümlesi, takmamaya çalış

• Uzun zamandır aslında babam annemin istediği gibi birisi değil, babamda o kalıba girmek istemiyor ayrılsalar daha iyi. Ama ayrılmıyolar bende babamdan soğudum sadece bana harçlık vererek ve evi geçindirerek ona minnet edebiliceğimi düşünüyor

• Yaşından anladığım kadarıyla en az 20 yıllık evliler bu zamana kadar geldiyseler daha devam ederler merak etme bu saatten sonra aşk yaşayacak halleri yok tek yapmaları gereken normal bir aile gibi davranmak. Bende yaşadım daha önce ama çok şükür şuanda düzeldi, zamanla düzelebilir ayrılcaklar diye beklersin bir bakmışsın el ele geziyorlar uzun süreli evliliklerde garip şeyler yaşanabiliyor :(

• senn icin ayrılmıyorlar işte

0|0
    0|0
  • kardeşim aynı sorun bizim evde var malesef annemle babam 5 sene önce ayrıldı ama aynı evde yaşıyolar annem babama çok sivri dilli konuşuyo annem babamı sevmiyo ama aynı evde kalıyo babam sevsede onun için zor bir durum baya bir kavgalar oluyo evde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...