2. Çocuk olmalı mı?

Evliyim ve 1 oğlumuz var ve eşim çalışıyor. Ben başka çocuk istemiyorum ama eşim istiyor. Ben zor olur diye düşünüyorum. Açıkçası bir de çocuk büyütmeye ben de g. t yok.Özellikle ayrıca kızmayın ama kız çocukta istemiyorum. Sizce 2.Çocuk olmalı mı? kardeşi olsun edebiyatını bırakın lütfen sadece zor olur mu büyütmek?

Güncellemeler:
Kız çocuğu anne babaya bakar lafı çok saçma. Ya damat size bakmak istemezse kızınız zor durumda kalırsa? Evliliğini kızınızın kendi menfaatiniz uğruna heba etmeyin ve kızınıza şimdiden görev yüklemeyin

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Allah korusun tek evladnı kaybettin diyelim hasta oldu kardeşi olsa kurtulma ihtimali var ilerde el ayaktan düştünmü oglun bakmaz kızın bakar hayat bu

0|1
    0|0
    • Çocuklar biZim ilerideki bakma sigortamız değil bence

• Teşekkürler 😀

• :)))

En İyi Erkek Görüşü

• Olmalı bro

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• büyütemeyeceğini, yetemeyeceğini düşünüyorsan konu tartışmaya zaten kapanmış demektir.

0|1
    0|0
  • bence 2 çocuk olmalı tek çocuk çocuğunuz için zordur çünkü derleşemez kardeş kardeşle oyun oynar dertleşir. 2 nizde çalışıyorsunuz kardeşi olursa yanlız kalmaz tek çocuk olunca paylaşma duygusu gelişmez ama kardeşi olursa hayata herşeyini paylaşır paylaşma duygusu gelişir.

0|0
    0|0
  • Zor oluyor

0|1
    0|0
  • Durumunuz varsa olması iyi olur

0|1
    0|0
  • Su kiz cocuk istemiyorm lafina cok sinir oluyorum ya allahin yarattigi biseye nasil karsi cikabiliyosunuz siz cahiller?

0|0
    0|0
    • Cahillikle alakası yok. Allah verir o ayrı. Ama gönlümden geçen kız olmasın.

• Sen esine nasil bakiyon?

• Ben eşime bakarım ama kimsenin anne babasına bakmak zorunluluğum yok.

• Bencede tek çocuk yeter

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• tek cocuk k0tudur ya hic yapma ya da 2-3tane yap

0|0
    0|0
  • Tek çocuk olmak gerçekten zor ;)

0|0
    0|0
  • 1 az 2 normal 3 fazla yınede rabbımın dedıgı olur

0|0