Gençbankamatik kart kullananlar bir bakabilir mi?

Arkadaslar ben kredi alıyorum kartin kredi kartı özelliğiyle 7tl lik bir alışveriş yaptım bugün odemek istedim ama atm den yapamadım nasıl odeyebilirim bilen varsa yardimci olursa sevinirim

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• benim bildiğim zaten bakiyende yeterli miktar varsa kredi kartı borcu ödeme gününde otomatik kesiliyor

0|0
    0|0
    • Emin misin ya

• Ya kredi banka diye soruyor da benim kredi kartı borcum var ya kredi kartı seceneginden yapmam lazım bence

• para yatıracaksan evet kredi kartını seçmen lazım. Ancak hesap özetine bakacaksan banka kartını taksan olur

En İyi Kız Görüşü

• Bankaya giderek otomatik ödeme talimatı verin.

0|0
    0|0
    • Otomatik cekmiyorlar mi ya

• Siz talimat verdiyseniz otomatik ödenir, eğer bunu bilmiyorsanız yarın 5 dak. Bankaya uğramanız yeterli.

Erkekler Ne Diyor 2

• Şubeye git otomatik ödeme talimatı verdir. Benim öğrenim kredisi yatıyordu kredi kartım çekiyordu direk. Ziraat genç kart zaten 500 tl limitli sorunsz 4 yıl kullanmıştm :) hala da kullanıyorm. Online bankacılık da yaptırdım internetten hallediyorum çoğu şeyi bankamatiğe gitmeden.

0|0
    0|0
    • Ya banka kartı dedim kredi den çekim yapmışlar ben atm den ödeyemez miyim ya da banka otomatik çekmez mi

• hesap kesım tarıhınde odeme cıkar dırek kartı gırınce borc odemeye tıklayıp on tl ode oraya kart ıslemlerınden kredı kartı borc odemeyı sec ya da bankamatıkse hesaba para yatırma deyıp kendı hesabını secıp yatırabılırsın

0|0
    0|0
    • Şimdi hesapta para var zaten banka son ödeme tarihinde otomatik Kesmez mi ben atm den bulamadım ödeme

• Neyse ben bankaya sorayım artık Sağol yine de 😊

• sende saol gızlı :D

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...