Babanne lafları nelerdir?

Bazı laflar bana hep babanneleri hatırlatır. Bu lafları genç bir kız söyleyince özellikle çok gülüyorum.sizinde varmı böyle babanne lafı dedikleriniz..örn."üstüme iyilik sağlık""Allah aşkınıza""eksik olma""su gibi aziz ol""ne münasebet" hahahahaçok eğlendim yaa akşam akşam :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Benim babaannee deyince aklıma gelen 2 söz var.El el üstüne,el a.. üstüne.Canı cennette, ç...ü a..ta.Anlaşılıyordur tahminimce.

• Üstad negzel demiş

• Öncekileri Göster
    • Duygusallığınla gönlümde ki sarsılmaz tahta sahipsin beyb>3

• Aynen çok romantiğimdir hem de 8İ8

Kızlar Ne Diyor 20

• yaşlı amcalar söyler ... Biz Bahattin beyle pek bi sevişirizz evladım ... :))

• Neden gülüyosun ki yukarda yazılanların hepsini ben söylerim :)) Birde "su gibi ömrün olsun "derim . Ölmüşlerin hayrına bana bir bardak su ver derim ( buna çok güler kankalarım )

• Ölmüşlerin hayrına bana bir bardak su ver derim.. hahaha bna gülerim işte. geçnlar söyledmi konik oluyro yaaa

• 'uyuklamıyorum ben, içimi seyrediyorum'rahmetli hiç üşenmeden her gece söyledi bunu...

• ''ben kız iken...'' diye başlayan cümleler beni güldürür.babannem olmadı ama konyada komşu kadınlardan çok duydum bu lafı :D

• bekarken manasına takabül eder :)

• hep incecik dal gibidirler bekarken :))

• Çok hakikatlısın sen :D

• 10 Osmanınkine kon 5 Bizimki senden gebeş.Mışamba.. link

• En iyisi bu gerçek babanne.
      link

• Ne muradın varsa gör:))

• bende kullanırım...''aa rezillik dizboyu ayol hiç utanma kalmamış'' geyiğine de olsa kullanıorum :)))

• benim babannem yok ...

• para vereyimde bana bakkaldan sarı su(FANTA) al yavrum:)

• çarkına okurum ..beyninni dağıtırım

• babanemde benim gibi asabi :D:D

• bana az daha zayıfla market gibi kız olursun demişti hiç unutmam :)

• kullanırım ne var? bazen geyiğine de yaptığım oluyor. misal :"bi yaşıma daha girdim.""oyşş şükür Allah""Allasen"benim ananem bi de "oraspı" der pek severim onun gibi söylemeyi :D

• amaan boşver sen babanı diyor :))

• Benim babannem "uyyy çesulayim sağa" diyor :)

• Kızım siz daha cahilsniz kandırırlar

• Benim babanem derdi ki; Kızım sen bilirsin 1-2, ben bilirim 122.

• yaa yaaa :))

• Hehehe muahh:)))

• ben genç kızken... diye başlayan tüm cümleler

• yuvarlanıp gidiyoruz severek kullanırım:)

• :)))))))))))))))))))

• yokmu dudak boyası yavrum sende:)

Erkekler Ne Diyor 12

Yükleniyor...