Cocuk olmasa bosanırmısınız*?

baylar bayanlar eşinizin çocugu olmasa boşanırmısınız genelde beyler boşuyor yengemle abim bosanma asamasında bu yuzden

0|1
12|15

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuğu olduğu halde boşanıyo insanlar. Çocuk yoksa hayli hayli boşanılır. Tabi bu espiriydi. Evlat dahibi olmak güzel biley ama Allah nasip etmedikten sonra yapacak biley yok buda imtihandır sonuçta. Çocuk olmuyo diye boşanırsan imtihanı baştan kaybedersin diye düşünüyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• amaç sevdiğin insanla çocuk yapmak değil hayatını birleştirip aynı evde yaşamak. çevrede çocuğu olmuyo diye boşanmayan da biliyorum ben. doğru olan da bu. çocuk boşanmaya bahanedir

1|0
    0|0
  • Hayır. Eğer hayatımın aşkıysa, kesinlikle böyle bir şey söz konu, su bile değil. Evlat ediniriz. Biyolojik anne baba olmak çok da önemli değil benim için.

1|0
    0|0
  • Evlatlık alırım daha güzel bir çocuğun hayatını kurtarmış olurum

1|0
    0|0
  • şu evliliklerde yaşanan cinsel anlaşamamazlık ya da ne biliyim çocuk probleminden ayrılan insanları anlayamıyorum o kişiyle çocuk doğurmak ya da cinsel ilişki için mi evleniyorsun ki onlar sadece ilişkinin süsü yani neticede bu sorundan ayrılmak, vazgeçmek, sevginin azalması bana çok yanlış ve saçma geliyor tabi benim bu benim naçizane görüşüm

0|0
    0|0
  • Bosanmam sinirsiz seks diyerek motive ederim kendimi

0|0
    0|0
  • Boşanmam, sorun bendeyse eşime sorarım o boşanmak isterse boşanırım ama sorun eşimdeyse boşanmayı aklımın ucundan bile geçirmem

0|0
    0|0
  • Artık çocuk olmayan diye birşey kaldımı ya omurilikten mi ne çocuk yapılıyor :)

0|0
    0|0
  • tam tersi...
    keşke kısır olsa

0|0
    0|0
  • Bosamam

0|0
    0|0
  • yokk

0|0
    0|0
  • eşinizin çocuğu olmasa ne demek yahu. şuna çocuğunuz olmasa deseydn de kafları bir karıştırmayaydın ya

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Yo boşanmam.

0|0
    0|0
  • Neden boşanıyor anlamadım. Tıp bu kadar ilerlemişken. Herşeyin çaresi var.

0|0
    0|0
    • DELİ İŞTE PIRLANTA GİBİ KIZ BİZ DOGDUKTA NE OLDU B... KUNU YİCEK

Kızlar Ne Diyor 11

• Çocuk olsa da bosanirim anlasamadiktan sonra

1|0
    0|0
  • verende Allah alanda. olmuyorsa yapacak bır şey yok. vardır bır hayır derım. aklıma bıle gelmez boşanmak.

1|0
    0|0
  • Hayır boşamam aşık olmuşum ona evlatlık alırım.

1|0
    0|0
  • Bu sebepten boşanmam için bu sebepten evlenmiş olmam gerek ki çok sevsem de çocuk beklentisi üzerine yuva kurmam.

1|0
    0|0
  • Hayır boşanmam

1|0
    0|0
  • eğer gerekiosa evet

0|1
    0|0
  • gerekiyorsa.. ee ama bastan evlenme o zaman 2 ay tanidginiz adamla evleniyorsunuz ee tabi sonra ne hayvan oldugu ortaya cikinca "boşonmok ostoyorom"

0|2
    0|0
    • Bunu düşünen kadınların olduğunu öğrendiğime sevindim.

• Eger aldatma olduysa cocuk mocuk dinlemem gozunun yasina bakmadan ayrilirim

0|0
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Boşanmam

0|0
    0|0
  • 8 yillik evliyiz ve cocugumuz yok. Cok sacma bir bosanma nedeni.

0|0
    0|0
Yükleniyor...