Sizce rezil oldum mu?

Bugün hastaneye gittim tuvalete girdim sıra vardı arkamda süslü püslü bir kadın vardı onun arkasındakimse yoktu girdim tuvalete ama tuvaleti kullanmadım şalımı düzelttim sadece çıktım baktım 3 4 kişi daha o süslü kadınla beraber bekliyordu sobra çıktım ve o kadın bana sifonu çekmediniz galiba dedi resmen ne dicemi bilemedim ee falan dedim ilk bir afalladım sonra ne dedigimi ben bile unuttum ama çok kötü oldum ya tuvaleti kullansam çekerdim sifonu ama hiç kullanmadım şalımı düzeltip çıktım çok kötü oldum ya sizce rezil oldum mu başkalarıda vardı herkes duydu resmen ya :(

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Eeee sifonu çekeydin keşke bir de kokuyorsa ortalık tühh tüüüh.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Birsey olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tuvaleti kullanmadım, üstümü değistirmek için girdim deseydiniz o ön yargılı olurdu siz görgüsüz olmazdınız. Tuvalet kabinleri herkes için aynı amaçta kullanılmıyor. Akıl etmesi lazımdı!

0|0
    0|0
  • İyi misin sen, şenlik bor şey yokken nasıl rezil olmayı başardı? Ben yapmadım dicektin hiçbir şey olmucaktı

0|0
    0|0
  • kıcımın bekcısımısın tuvaltımı dınlıyosun mıllet napıyo dıye sıfon cekıcek ısım olmadı deseydın keske sen benım yerımede cek bıkere dıye soksaydın lafı cok cekmek ıstıyosan dıye :D

0|0
    0|0
  • kadının öküzlüğü

0|0
    0|0
  • la zik mk.

0|0
    0|0
  • Cevap verseydin keşke.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kb çok güldüm Şu an ama kontrol için kullandım gerek yoktu diyebilirdin :) neyse takma şimdi herkes unutmuştur bile

0|0
    0|0
  • boşver takma..

0|0
    0|0
  • Seni yarin gorseler tanimazlar bile takma bunlar hayatin susleri 😄

0|0
    0|0
Yükleniyor...