Bugün tanık olduğum olay?

Arkadaşlar hastaneye gittim dün neyse cildiye bloğundaydım giriş katta sadece cildiye polinlinikleri vardı internetten de baktım cidden giriş katta sadece cildiye varmış. Neyse bir baktım 2 jandarma ve 2 tane tutuklu kadın geldi elleri kelepçeli oturdular orada beklemeye başladılar. Cildiye ne alaka bunlar suçlu değil mi :D mantıklı açıklaması olan var mı

Güncellemeler:
Pardon ne oluyor yok onlar insan değil mi bilmem ne diye sakin olun ben aa cildiyeye gelmesinler hakları yok mu dedim sadece merak ettim çok ciddi bir sorun olmadıkça götürmüyorlar çünkü konuyu hemen vicdani yöne çekip onlar insan değil mi bilmem ne ben birşey demedim merak ettim niye geldiklerini tahmininizi sordum. Normalde suçlu insanlar umrunuzda değil bana laf sokmak için Şu an konusuyorsunuz
YAZIK

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Belki hapishanede saçtan bulaşan vürüs vardır. Cezaevi çok pis bir yer olduğu için saçlardan bulaşan hastalık olabilir. Ona gelmişlerdir başka neye gelsinler :)

1|0
    0|0
    • aa evet haklısın :D bu cevabı arıyordum yok onlar insan degıl mı bılmem ne

En İyi Kız Görüşü

• Ee suçlu olanlar hasta olamıyor mu? Cilt hastalığı yaşıyor olamaz mı? Hapishane de diye ölüme mi terk etsinler?

0|0
    0|0
    • hayır ondan değil cildiye de önemli ne olabilir ona takıldım

• Önemli olmasina gerek yok sürekli kaşıntı yaşıyor olabilir, egzaması olabilir, ayağinda bir şey çıkmıs olabilir vs vs.

Erkekler Ne Diyor 11

• Tutuklu/Gözaltına alınanlar/Mahkum olanlar rutin aralıklarla sağlık kontrolüne getirilirler. Öncelikle sağlık problemi var mi yok mu araştırılır. Ama en önemli sebebi işkencenin önüne geçmektir. Bir morartı , bir iz önceden var mı yok mu ona bakılır. Buna bakan cildiyeci olabilir, ama tabiki başka bir nedende olabilir.

1|0
    0|0
  • bence var şimdi bunlar hastanede joplandılar ve izleri gizlemek için hastaneye geldiler çünkü mahkumlar denetleniyor galiba belkide

1|0
    0|0
  • Darp raporu desem alakasiz

1|0
    0|0
  • Hayırlısı diyelim

0|0
    0|0
  • Suçlu diye hastaneye gelmezmi?
    Vücudunun bir yerinde yara çıkmıştır, mantar çıkmıştır vs.

0|1
    0|0
    • al işte

• Ne al iştesi?
      Tutuklu ne var bunda arkadaşım? Bende hastanede çok denk geldim gayet normal bir durum, ezaevindeki doktoru aşan bir durum ise hastaneye sevk ediyorlar.

• Sadece orda bekledikler belki de.

0|0
    0|0
  • Muayene rapor istendiyse almaya gelmişlerdir..
    Cildiyeden almaları istenmiştir :)

0|0
    0|0
  • bazen sağlık muayenesi için getiriyorlar

0|0
    0|0
    • ama cildiye katındaydı o katta cildiyeden başka bir bölüm yoktu dahiliye ye giderlerdi öyle olsaydı

• o katta değildi ama

• cildiyeye gelmişlerdir belki. Bilmiyorum ki belki hükümlüdürler.

• mal suçlular hastalanamazmı.

0|0
    0|0
    • hastalanamaz demiyorum cildiye diyorum cildiye

• gülüp oynayacak halleir yok

• ya öyle tabii ki

• belki cildiyelik problemi vardır

0|0
    0|0
  • Hasta olmuştur gelmiştir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Cilt kanseri olabilirler

0|0
    0|0
    • ay deme

• Hapisanede kadının her yerinde benek benek şeyler çıkmıştır atıyorum bulaşıcıdır diğerinede bulaşmıştır onlarda hastaneye getirmiştir

• Her şey olabilir yani pek çok cilt hastalığı var

• Cildiye sadece senin saçma sapan sivilcelerine bakan bir poliklinikten ibaret değil bebeğim.

0|0
    0|0
  • Suçlu olmaları insan olmadıklarını mı gösteriyor? Onlarda bizim gibi insanlar ve hasta olabiliyorlar

0|0
    0|0
    • niye herkes başka taraflara çekmiş ln

• Muayeneye getirmişler

0|0
    0|0
Yükleniyor...