Haklımı eğer haklıysa hayatım değişir?

Bugun sevgilimle sınıfta oturup konusuyorduk. Ona sordum benmi annenmi dedim oda sensin tabikide dedi. Arkamizda oturan çocukta çok yazık dedi. arkami döndüm nesen yazikmış dedim. Oda bir insan annesini babasini 1 dakikada silebiiyorsa sevgilisini neden silmesin. Beni annem babam büyüttü ben dünyaya geldigimde gözümü açtığımda başımda onlar vardi. ilerde evlenip benimle yaşlanirsa eşim işte ona ozaman en büyük değeri veririm dedi. Sevgiline dikkat et. Her an çok üzer seni dedi. Buda bende şüphe uyandirdi acaba haklimı

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• 1- Arkadaki çocuk çok aklı başında biri.. Helal olsun..
    2- Sevgilin tam bir kız budalası, ki dakikada satmış ailesini..
    3- Sen ise "annen mi ben mi" diye sorarak saçmalamışsın.. Sen kimsin ki ya?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşın olgun yaklaşmış ama aşk bazen saçmalatır.. Öyle bir soru sormuşsun ki sende ne cvp verse yaranılcak cinsten değil :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Köküne kadar hemde

0|0
    0|0
  • haklı

0|0
    0|0
  • Cok dogru soylemis. Bence o arkadasla cik. Bugun 1 dk da anasini satan (mecaz) yarin karisina neler yapar.

0|0
    0|0
  • Haklı tabi hemde sonuna kadar senin sorun saçma onun verdiği cevapta sen varsın diye çocuk ne yapsın ne desin ki gayet basit bir soru ergence bir ilişki olduğu belli daha doğrusu sende böylesi durum var desek daha doğru olur çocuğun böylesi gereksiz soruda ne yapsın ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Elbette haklı.

0|0
    0|0
  • Haklı.

0|0
    0|0
  • kesinlikle doğru söylemiş, seni çok üzebilir dikkatli ol kandırmak, elde tutmak için söylemiştir, bir erkek annesine nasıl davranıyorsa sevgilisine eşine de öyle davranacaktır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...