Erkeklerin size sürekli bakmasından rahatsız mısınız?

Bir kadın yolda yürürken bu ülkede ne kadar rahat? Bakışlar, laflar?

0|0
20|7

En İyi Kız Görüşü

• Evet bir insan dikkatini çeker bir kere bakarsın ama yiyecek gibi bakmak nedir laf atıp sözle taciz etmek nedir...

2|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• Rahatsizim. O yüzden tesetturluyum

Açtığın halde bir yerlerini sana bakmayacak tek tesetture sahip erkeklerdir.
    Kadın acmazsa bakmaz.
    Bakmazsa açmaz.
    Ama insanlar giyimi ve bakışı düzeltmek yerine bakmasın demeyi ve bu sözde özgürlüğü etrafta yaygara tarzındaki eylemlerle istiyor.
    Esaret özgürlüğü.

0|4
    0|0
    • Sen tesettürlüsün diye herkes tesettürlü mü olacak ne kadar saçma bir düşünce

• @Keşuşka sana ne desem boş zaten senin düşünce stilin belli ben sana bana göre olan doğruyu anlatmaya çalıştım ama sen saçma düşüncenden vazgeçmedin.
      Tesettürlü kadınlara kadınlarda bakıyor diyorsunda sence bir erkeğin bakışıyla bir mi?
      Hem kimse kusura bakmasın ben o beni taciz edecek diye özgürlüğümden vazgeçecek değilim.

• @Çizgimdekikılçıklar. Ya istedigini yap zaten sana yapamazsin diyememki ben yaparsan yaparsn banane karimmsn kizimmisn ben sana bisiler anlatmaya calstm sadece

• cok rahatsızım ozellikle otobuste boyle mal gibi gozunu dikip bakmıyor mu once gozumle rahatsız oldugumu belli ediyorum hala devam ederse hayırdır amca cekiyorum bir daha yuzu kalkmıyor

0|1
    0|0
  • evet

0|1
    0|0
  • Sürekli bakmıyorlar ama bakarlarsa da rahatsız olurum.

0|1
    0|0
  • Yurt dışında tatil yaparken en rahat ettiğim konudur türklerin hödük bağanaz yapısından kaynaklanmaktadır bence

1|1
    0|0
  • Evet bakmak car bakmak var yanı

0|2
    0|0
  • Abicim artık bakmalarına alıştık. Laf atmasınlar, sinirlendirmesinler bizi.

0|1
    0|0
  • Rahatsız olurumm

0|1
    0|0
  • Rahatsızım

0|1
    0|0
  • Ben tesetturluyum ve bu akşam bir tacizci bana dokunarak beni taciz etti saat 9 30 -10 00 arasiydi sizce bu saatte benim orda olmam mi suç yoksa bu saatte sokakta özgü olduğunu dusunen zihniyettemi? Sonuçta gece benim için dışarısı tehlikeliyse bu tehlike erkeklerinin dışarda olmasından ötürü.

0|0
    0|0
  • Rahatsız olurum

0|0
    0|0
  • Degilim. Ama bazıları aşırı rahatsız edici bakıyor korkuyorum bazen

0|0
    0|0
  • Rahatsızım

0|0
    0|0
  • Rahatsız edici

0|0
    0|0
  • Ne rahatsiz olcam kendi malliklari agsh

0|0
    0|0
  • Rahatsız olduğum için tesettürlüyüm, çok şükür..

0|0
    0|0
  • Rahatsizsak da ne yapacağız ki?

0|0
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • gözüyle tecavüz edercesine bakanlar var tabii öylelerinden rahatsızlık duyuyorum aslında genel olarak bakılmasından rahatsızlık duyuyorum bilmiyorum gözlerinize sahip çıkın beyler

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hep bakıyor diyorlar laf atıyorlar diyorlar ama 22 yşaındayım 1 kere gördüm sadece

0|1
    0|0
  • Bakarsinda 1 kere bakarsin 2 kere bakarsin tren gormus gibi bakmanin manasi yok.

Ama soyle biseyde var : yakisikli biri baksa hosuna gider cirkin bakinca rahatsiz olurlar...

0|0
    0|0
  • Evett

0|0
    0|0
  • Kızların bakmasından raadsızım :/

0|0
    0|0
  • Ben de rahatsizim ne alakaysa😃😃

0|0
    0|0
  • Ne rahatsızı. Çoğunun hoşuna gidiyor. Hepsinin öz güveni düşük.

0|0
    0|0
Yükleniyor...