Erkekleri eleştirin desek nelerden bahsedersiniz?

çoğu zaman kadınları acımazsızca eleştirdik... Sıra sizde!

0|1
17|5

En İyi Kız Görüşü

• deri ceket giyince karizmatik olmuyorsunuz yere tükürmeniz tam bir sığırlık göz kırpmanızda öyle uzun boylu olunca tüm kızlar size bakmaz birde çok egolu olanlar var aranızda selam vermek varken neden lafı dolaylandırıp sevgilin var mı konusuna geliyor anlamıyorum ben erkekleri genel olarak anlamıyorum ama hepsi öyle değil aranızda iyileride var

2|6
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kızların egosunu tatmin etmeyin abi :) sonra bisey saniyolar knsilerini :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Emir almak zorlarına gidiyor

0|1
    0|0
  • bir insanın cinsiyeti karakterinden bağımsızdır. Erkekleri sırf erkek oldukları için eleştiremem.

1|2
    0|0
  • Yazdığınız kızlar mendil değil bir zahmet seveceklerinizi yanınıza çekip sevmediklerinizden uzak durun. Buda kalp bu da yürek yani 😜

0|1
    0|0
  • Abazasınız
    Öküzsünüz
    Bişey düşünmezsiniz
    Romantiklikle alakanız yok

Ama merhametlisiniz 😀

1|2
    0|0
  • Kadın ruhundan anlamayanları çok...

0|1
    0|0
  • açıkçası bu konu başlığını gördüğümde aklıma direk "kılıbık" tanımınız geldi. birçoğunuz kılıbıklığın anlamını kavrayamamışsınız gibi geliyor. erkek adam iştedir, yardımcı olmaz gibi bir algı var ve bence bu yanlış. buna asıl delikanlılık denir, eşini yormayan, yeri geldiğinde yardım da eden. Ayrıca kadınlar duygusal bir şekilde düşünürken siz mantıksal gidiyorsunuz. bunun olumlu ve olumsuz yönleride var tabii ki :) Ne diyim, Allah yardımcınız olsun :)

0|2
    0|0
  • Allah aşkına saatlerce uğraştığımız makyaj ve ya kıyafet hakkında "düğüne gitmiyoruz" tarzında dahice yorumlar yapmayın. Nereye gittiğimizi biliyoruz salak değiliz o kadar uğraştık hoş gözükmek için küçümsemeyin şunu. Ha bir de dişi arkadaşlarınızı nolursunuz dalgasına ciddi olmasanız bile aşağılamayın. Onlar da kız, askerlik arkadaşınız mahmut değil.

0|2
    0|0
  • Genel olarak kimseyi elestirmem

0|2
    0|0
  • sinirli benm dedgım olsun ısteklerı sıkılgan neseli kafa dengı bu kişlere göre değişiyor bence her erkek aynı değildir

0|1
    0|0
  • Bencil egoist lanet heriflersiniz !!

0|2
    0|0
  • çok saflar asjsj

0|1
    0|0
  • erkekler biraz samımı yaklaş gül ilgilen hemen öpmeye kalkan sarkan aşık oldugunu zaneden ınsanlar akılları hep seks

0|2
    0|0
  • Bazı erkeklerin zihni kötü çalışıyor

0|1
    0|0
  • Cinsellik düşkünüler ve zina yaparlar

0|1
    0|0
  • Ne kadar cok biliyosuuz ya nekkaddarr ! Ahsjs

0|1
    0|0
  • Eleştirmem gereken erkekleri tanımam gerek.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir erkek olarak söylüyorum , namus şeref din bilmeyen gayı topu çok olan bir ırk

0|1
    0|0
  • gayet güzel soru

0|1
    0|0
  • Bekliyoruz :D

0|1
    0|0
  • hiç bir şey biz adamın dibizyiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...