Artık bu arkadaşımla görüşmek istemiyorum?

Arkadaşlar benim ünv te den bir arkadaşım var yaklaşık 6-7 sene arkadaşlık yaptık kah güldük kah ağladık şu son 1-2 senedir anlaşamıyoruz bana demediği hakaret de kalmadı instagramda veya facebookta fotoğrafımızı paylaşıyımmı diyince istemiyo 1 liranın hesabını yapıyo ben ona her şeyimi anlatıyorum o her şeyini anlatmıyo 1 hafta çıktığı kızın ismini bile söylemiyo yeri geliyo nankör oluyorum yeri geliyo sen arkadaş çağırsaydın senin kız arkadaşlarınla oturduk oluyor ve vs vs vs... Belki 7 sene boyunca hep dertlerimizi birbirimize anlattık ama 1 lira muhabbetinden kardeş olmadığımızı anladım alınganlık değil bu gerçekler ben artık bu arkadaşımla bundan sonra görüşüp konuşmak istemiyorum asla kırmak gibi bir niyetim yok beni 1-2 günde bir arıyor nasıl kırmadan tamamen uzaklaşabilirim?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Ona açıkça anlat

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sizinki kardeşlik ten öte sevgili gibi olmuş ak bu nedir böyle vicik vicik köy popona gitsin erkeksin la sen

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bak kardeş biz kardeş olamadık kalleşliğe gerek yok de olsun bitsin

0|0
    0|0
    • İşte kırmadan..

• Kimsenin canını acıtmazsan kalbini kırmazsan bir gün senin kalbini kırarlar canını acıtırlar benden söylemesi

Erkekler Ne Diyor 1

• ilk erkek yorumu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...