İnsanlar neden ulaşamayacağı hedefler belirler?

İnsanlar neden kendi standartlarını düşünmeden hedef belirleyip üzülürler çok anlamsız geliyor bana

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• Ulaşacağını düşünür buna inanır bu iyi bir şey aksi halde hep olduğumuz yerde sekerdik 100 kişi bu şekilde inansa sadece 1 kişi dahi gerçekleştirse ilerleme sağlarız ki bugün insanoğlunun bu denli gelişmesi de bu sayededir

0|0
    0|0
    • Kalan 99 kişinin kırılmış umutları ne olacak

• Evet zaten aslında her insan esasında kendine göre işi istiyor bazı istisnalar dışında ve bu amaca ulaşmak hiç kolay değil hayat şartları çok zor böyle klavyede çok zor yazmaktan çok çok daha zor kimisine şans yardım eder çabuk ulaşır kimisi ise ulaşamaz atacağım video linkinde hedefleri olan bir adam var bu hedef ve hayalleri hiç kolay şeyler değildi hatta ulaşılamayacak, insanların ulaşamayacağı hedef gibi bir şey. İşine resmen çaycı getir götürcü olarak başladı bir zaman sonra şoför oldu ama onun bir hedefi vardı ve hep açtı belki imkansız bir hedefti ama hiç bir şey imkansız değildi bu hedef uğrunda sürekli çalıştı hep kendisini geliştirdi hedefine doğru yürüdüğü yolda aslında "mutluydu da." Bir hedefin varsa ve bu uğurda bir şeyler yapıyorsan her zamankinden daha mutlusundur. Her cümlesini dikkatle okumanı tavsiye ederim video alt yazılı. Çaycı ve şoför olarak başladığı işin de Şu an ki video da binlerce kişinin önünde konuşuyor oluşunu gördükk :)

En İyi Kız Görüşü

• Ulaşabilme ihtimali varsa ve gerçekten istiyor isa olur belki o zamnda o insan dünyadaki en mutlu insan olur olay bu.

0|0
    0|0
    • Olmazsa da mutsuz olur

• Evet ben yalan söylüyorum 😒

• Hayır oyle demedim zaten pazar sınab var dur hele 😄

Erkekler Ne Diyor 17

• Yetenek varsa çalışıyorsan gerektiğince kafanda çalışıyorsa yapamayacak olduğun şey yok.
    Ama senin futbola yeteneğin olmasın günde 18 saat idman yap boşa. Senin ticaret kafan olmasın devlet 100000 hibe versin boşa kafa lazım falan filan

0|0
    0|0
  • Kimse kimseden alt seviyede değil (kişisel doğuştan gelen beceriler hariç) dolayısıyla hedefi yüksek tutmak mantıklı. Ama bazen gerçekçi olmak da gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Hayal oluyor onlar 😂

0|0
    0|0
  • hedeflerin yüksek olsun ki pek alçaklarda takılma ezilirsin diye

0|0
    0|0
  • belki ulasırım umudu

0|0
    0|0
  • küçük insanların hedefleri küçük, büyük insanların hedefleride büyük olur.

0|0
    0|0
  • Hayallerle yaşayanı gerçekler öper ^^

0|0
    0|0
  • Evet ömürleride aynı ortalama 70 yasına kadar yasar. Ama 140 sene kalacakmıs gibi kosturur.

0|0
    0|0
  • Buna sebep Allah olan inancı olabilir mi?

0|0
    0|0
    • Sana bu özelliği veren de Allah zaten yani insana belli bir sınır veren o yapabilecek olsan sınırın daha geniş olurdu

• hedefin ne kadar yüksek olursa o kadar ileriye gidersin

0|0
    0|0
    • Hedefin kendine göre değilse asla ulaşamazsın

• en baştan bunu böyle diyeydin hiç bu kadar tartışmazdık bu konuyu :D

• Gerçekçi ol imkansızı iste.

0|0
    0|0
  • aç gözlüklük ki bu insanların gelişmesini sağlar

0|0
    0|0
  • Kopekler neden suremeyecekleri arabanin pesinden kosarlar?

0|0
    0|0
  • hayırlısı olsun idyorum

0|0
    0|0
  • Hollowood efect.

0|0
    0|0
  • Evet doğru haklısın. . Hedefler ulaşılabilir ve ölçülebilir olmalı.

0|0
    0|0
  • ne alakası var ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• uzun emel denır bunun adına dınde. uzun emel bıtmez sureklı kendını farklı formlarda resetler arkadasım :)

0|0
    0|0
  • Sorunluyuz ondan

1|0
    0|0
  • öngörüsü yoktur cünki

0|0
    0|0
  • Hayallerimiz bize ait onalara kimse kısıtlama getiremez

0|0
    0|0
  • Hedefler hep yüksek olmalı