Acaba büyümü yapıldı bana?

arkadaslar 4 yıllık sevgılımden ayrılalı 6 ay oluyo tabı bu surecte hıc manıta yapmadım cunku unutması zor oldu gecen ay bı tane yaptım okuldan cok soguk davrandı ihmalde ettı baya ılk defa bole bıse geldı basıma 200 e aşkın sevgılım olmustur hıc bırı bu kadarını yapmadı kız yonunden cevrem cok ıyıdı eskıden veya ben gıttıgım yerlerde genelde baya kızlar arasında konusulan bırı olurdum. 2. unıversıteye geldım kızlar bırak konusmayı abi benden resmen uzak duruyolar :D sebebını anlamıs degılım fakat 4 yıllık sevgılımden buyu yaptı dıye suphelenmeden edemıyom kı bellıde olmaz ona.. sızın goruslerınızıde merak edıyorum?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Olabilir

0|0
    0|0
    • aldık basımıza bela ya nasıl bozulur bu büyü :D

En İyi Erkek Görüşü

• onu unutamamışsındır belki :D

0|0
    0|0
    • yok abı unutma unutamadım zatende hanı yenı bırıyle unuturum dıye gırısımlerde bulunuyom kmseden yana şansım olmuyo bu garıbıme gıdıyo ben nereye gıtsem sımdıye kadar bana yakınlaşmaya calısan kısıler cok olurdu ama ondan snra kmse olmadı yakınlaşan :D bı kışı oldu oda acaıp bıseydı bırak sevgılı olmayı bıldıgın düşman gıbı davranıyodu :D

• benimde başıma geldi :D hatta 3-4 kız denedim hala unutulmadı hatta yıpratıyor bence girişimde bile bulunma milletide üzme boşuna ben üzdüm :D de arkadaşımda yok gün boyu oyun falan oynuyorum sevgili moduna girdim yanımdakilerle denedim olmadı ayrıldım falan saçma oldu iyice :D

Kızlar Ne Diyor 4

• 200 müş at yalanı...

0|0
    0|0
  • Büyü dediğin nedir gülüm gel beraber yiyelim dürüm

0|0
    0|0
  • Ahını nasıl almışsan artık :D hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • büyü değildir o şanssızlıktır büyü şeylere inanma

0|0
    0|0
    • aklıma gelıyo sanssızlıkla alakası yok bence cnku nereye gıttıysem genelde yaknlasmaya calısan kısıler cıktı karsıma hatta gınaa geldıgı zamanlar oldu bıktım yani :D o 4 yıllıktan snra kmse yakınlaşmayı bırak uzak duruyolar.. 1 kışı oldu odacok ılgısız ıhmalkar günde bı kez bıle konuşmayan benı godugu yerde yuzu asılan bırı oldu.. sımdıye kadar hayatımda bole deneyımler hıc yasamamstım :D

• ne diyelim akışına bırak o zaman...

Erkekler Ne Diyor 2

• ziyaaaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • Olabilir Ayetél kursi oku o büyü o 4 yıllı gacıya geri dönsün o sevgili yapamasin

0|0
    0|0
Yükleniyor...