Suriyeli erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bana kalırsa öyle herkesin kötülediği kadar fena değiller. Ayrıca yakışıklı olanları da var. Sapık falan deniliyor ama bizim erkekler kadar sapık değiller. Bizim kızların Suriyeli erkeklere pek yaklaşmadığını görüyorum önyargıdan mıdır acaba?

0|1
8|29

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesin dusuncesi kendine, ama turk insani onyargilidir. Hemen simdi onyargili yaklasanlar olucak sana. Naparsin burasi turkiye...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yakışıklılar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• ''Sapık falan deniliyor ama bizim erkekler kadar sapık değiller. '' nasıl bu sonuca vardığını merak ediyorum doğrusu?

0|0
    0|0
    • Bizim erkekler taciz ediyor genelde Suriyeli erkekler taciz etmedi beni pek

• Bizim erkeklerden sadece bir kisi taciz etmedi o yuzden bu sonuca vardim

• tamam tamam sen haklısın.

• bir tane çocuk tanıdım fransada büyümüş oda suriyeli olduğunu anlamadım ama ülkemizi işgal eden solucanlar iğrenç s. tirsin gitsinler ülkelerini savunsunlar leş gibi kokuyorlar bak aklıma geldi tranwayda işe gidiyordum 2 tane oturdu yanıma gülüyorlar kendi aralarında diyor foto çekilelimmi dedim denersen kırarım makineni korkaklar ayrıca birine çarpıcaktım son anda çekildim o iğrenç suriyeli ses tonuyla ne ohooo dedi yürü devam et dedim döndü devam etti şunu yaptım buna artistik yaptım anlamında demiyorum ne kadar mide bulandırıcı o.. çocukları olduğunu gör diye diyorum

0|0
    0|0
  • genelde kurt ve turklerden yakisiklilar

0|0
    0|0
  • şerefsiz ve karaktersizler.
    vatanında savaş varken buralarda gezinen birinde şeref ve karakter aramam.

0|0
    0|0
  • Haklısın burası gece 11 den sonra karısını kızını pazarlayan suriyeli erkeklerle dolu aslında abartılacak birşey yok neresi sapıkça ki?

0|0
    0|0
  • Daha hiç güzel Suriyeli kız görmedim. İranlı gördüm bak daş kibin ama suriyeli kız güzel yok.

0|0
    0|0
    • Bazı Suriyeli kızları görünce ben bile etkileniyorum bence çok abartıyorsunuz

• Yok la görmedim essah bizim k... ezolar yanların da adriana kalır wallaaaa.

• Suriyeli erkekler mi? hangi erkekler sadece kadınları çocukları ve yaşlıları aldık
    tabi savaş varken buraya kaçan ç*k sahipleri erkek oluyorsa bilemem bide türk askeri gidecek oraya yardıma bunlar burda yatarken yazık

0|0
    0|0
  • hicbisey

0|0
    0|0
  • kanun bilmiyorlar ondan

0|0
    0|0
  • :D komic

0|0
    0|0
  • Bize de yaklaşmıyorlar ablacım bırak Suriyeliyi

0|0
    0|0
  • Burada kadının birini evinde kesti birtanesi

0|0
    0|0
    • Günde en az 2 kadın cinayeti haberi duyuyoruz çoğu da Türk

• orantı olarak bakınca hatırı sayılır suç var kendi nüfuslarına kıyasla

• Türkiyenin çoğunluğunun aptal olduğu kanıtına sayende vardım teşekkürler. Aptalsın öylede kalacaksın

0|0
    0|0
    • Nasil bu fikre vardin

• Küçük beyninden.. Yazdıklarından belli değil mi? Ah anlayacak beyin yoktu dimi pardon😊 Ülke senin gibi ruh hastası kadın bozuntularıyla dolu

• Varsın da vatanından kaçan korkak erkeklere yaklaşmasınlar.

0|0
    0|0
  • Git birazdan onlarla fingirde bakalım

0|0
    0|0
  • İnsanları ırklarına göre yargılamadım hiçbir zaman iyisi de var kötüsüde.

0|0
    0|0
  • suriyeli olduklarını düşünüyorum, bakalım

0|0
    0|0
  • Pek düsünmüyorum

0|0
    0|0
  • Tabiki heryerde var yaksklı suriyeliler cirkin die bir kaide yok

0|0
    0|0
  • Çabuk benimsediniz Suriye'lileri

0|0
    0|0
    • Bitanesini gormustum boyle esmer guzeli biri hala aklimda cocuk. keske tanismaya calismaya calissaymisim

• Onlar adam olsa vatanlarında kalıp savaşırlardı yarın kıçı sıkıştımı senide bırakıp kaçar

• Al işte bir beyinsiz daha onlar Türkçeyi öğrendiğinde görürsün sapığı ahmak ya

0|0
    0|0
  • bilgim yok

0|0
    0|0
  • bide kızlarını görebilsek bizde yorum etcez erkeklerı keko futbolundan bı haberler

0|0
    0|0
  • Pipileri varmış. Öyle diyolar.

0|0
    0|0
  • Kafalar son 100 senede mikildi bu topraklarda.
    Kim neye neden düşman, bilmiyor bile.

Benim için, Müslüman ve diğerleri şeklinde ayırım. Suriyeli oralı burali şeklinde değil

0|0
    0|0
  • Dar pantolon giyip gezenleride var güzel kardeşim pust gibi bir şey

0|0
    0|0
  • Napsin mk gidip suriyelinin kucagina mi otursun?

0|0
    0|0
  • kes ya .. bizi kötülemekten baska işiniz yok mu sizin . sizi becerseler bizimkiler sahip çıkcak.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kahramanmaraş'ta yaşıyorum. Her yer Suriyeli dolu yanında eşi olan çocukları olan adamın bana bakıp "zevce zevce genç zevce" demesini hazmedemiyorum ön yargı değil de kültür farkı desek daha doğru olur

0|0
    0|0
  • Hoslanmiorm

0|0
    0|0
  • Tabiii canım hiç sapık değiller o yüzden yunan adalarında gözümün önünde kot pantolon (!) giymiş kadınlara toplu halde kaçlarına bakıp gülüşüyorlardı , bikini giyen kadınlara göz tacizi yapıyorlardı değil mi. Bodrumdakilerin hali de berbat o ana cadde sidik kokuyordu en son gittiğimde. Vasıfsız olanları gereksiz insanlar. Hele yunan adalarında kampları vardı gece yanlarından bile geçmeye korkuyordum acaip bakıyorlardı

0|0
    0|0
  • alıcı gözüyle bakmadım vallahi

0|0
    0|0
  • Aynen ya süperler

0|0
    0|0
  • Pasakli olmasi onyargi olmasina yeterde artar bile

0|0
    0|0
  • babamın çalıştırdığı suriyeli işçilerden biri var yakışıklı çocuk yahu ama vasıfsız üniversite okumamış biri off

0|0
    0|0
    • Uni okumamasi bence buyuk problem degil

Yükleniyor...