3 yillik arkadasimdan hoslaniyorum. Oda bana karsi bisey hissediyormu emin olamiyorum?

Ayn sınıftayız. ilk gordugumde begendigim bir tipti. ama sonrasinda siniftan bir kizla gorustu kisa bir sure ama yapamadilar. Sonrasinda benimde 7 aylik bir iliskim oldu. Ayrilali 1 yil olacak neredeyse. Ama son bir kac aydir ondan inanilmaz derecede etkileniyorum. oda bana karşi bisey hissediyor mu bilmiyorum. Bir iki sefer kiskandi filan. İste niye o tarafa baktin. Hay efendim biraz daha oturakli ol falan. Normal de sinifta hic bir kizla benle yakin oldugu kadar yakin degil. bir isi olursa falanbana yaptirir. Gecen gelirken bir hediye almis gelmis. Benim icin kiymetli oldugunu filanda belirttim hatta. bugun telefonu caldi yanimdayken biri ile konustu. sonra baskasi kimdi diye sordu bana bakarak benimde tanidigim bir arkadasinin adini soyledi. Goz goze geldik ben bakamadim heyacanlandim. Eskiden olsa konustugu kizlardan falan bahsederdi. simdi hic anlatmiyo. Ay cildircam. Bana karsi bir hissi var mı acaba?

• bir sey hissediyor
    100% (5)50% (1)86% (6)Oy Ver
  • bir sey hissetmiyor
    0% (0)50% (1)14% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
3 yillik arkadaşimdan hoslaniyorum. Acaba o bana karsi bisey hissediyor mu?

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence o da birseyler hissediyor

1|0
    0|0
    • Emin olamiyorum. Ben onu daha fazla görmek için bahaneler uydururken o bu firsatlari tepiyo. Acaba bu neden?

Yükleniyor...