Asosyal olduğumu düşünüyorum neden insanlar benimle konuşmuyor sizce?

7 yaşımdan beri (anne babamın yokluğunu öğrendiğim zaman) çekingen ve içine kapanığım. en son 8. sınıfa kadar yakın arkadaşım vardı şimdi kimseyle arkadaş olamıyorum beni kabul etmiyorlar :(

0|1
7|24

En İyi Erkek Görüşü

• Üzülme arkadaşım. . . :( istediğin zaman bans yazabilirsin ;-) :-)
    ( Sapıkca bir söylem değildir seviyeli ve gerçekten muhabbet dert dinlemek için. . .)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benimde sorunum vardı böyle o yüzden seni en iyi ben anlarım sanırım. İnsanlar sürekli onlarla muhabbet etmediğimden yakınırlardı. Pek konuşmayı da sevmezdim, duygularımı içime gömen biri haline geldim. Ama zamanla bunun ne kadar yanlış olduğunu fark ettim ve ne yaşamış olursam olayım hayatın ne kadar güzel olduğunu fark ettim. Asosyal olmak bir tercihtir aslında, dışarıdakilerin güzelliğini göremezsen hep aynı duruma mahkum kalırsın. Çekingen olma. Girişken ol ki hayatta başarılar elde et. Ben bu çekingenliğim yüzünden günümün her saatini evde geçirirdim. Kimse beni dışarı çıkaramazdı. Belki de insanlardan korkuyordum. Ama dedigim gibi, yanlış bir düşünce. Hayat yaşamaya değer

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Sen benim kız versyonumsn resmen benimde o yaşlarda annemle babam ayrıldı gerçekten çok iyi anlıyorum seni yaşadığın pisikolojiyi zor gerçekten insanın içinde bir eksik oluşuyor gülüp eglenemiyorsun düşman başına cook zor. . sana tavsiyem hayat devam ediyor sosyalles insanları seviyorum spor yap ozgüvenin yerine gelsin gerisi çok kolay ;) :)

1|0
    0|0
  • Sen konuşmayı dene. Zorla. Baktın olmuyo. Bırak gitsin. Sen insanlara göre şekil alma insanlar sana göre alsın.

1|0
    0|0
  • Biz seni kabul ederiz merak etme

1|0
    0|0
  • kankacım saçma konuşmuyorsan sıkıntı yoktur bırak etmesinler

1|0
    0|0
  • kıyamam sana bir tanem

1|0
    0|0
  • İnsanlarla zoraki konuşmak zorunda kalacağın işler yap

1|0
    0|0
  • Ah ulan ah yaşadığı hayatı beğenmeyen leri sırf babası istediği telefonu pcyi almadı diye küsenleri vurasım var.. boşver kardeş almasınlar aralarına belli ki insan sevmiyorlar

1|0
    0|0
  • 7 çok küçük bir yaş bence küçüklüğünde bir olay yaşadınmı yoksa?

bendede 13 yaşında başladı hala etkisi sürüyor 19 um baya düzeldim ama :)

ben istekli asosyalim yani yanlızlık daha hoş geliyor

1|0
    0|0
  • o yaşlarda insanlardan uzak kalmışsın şimdi bunun bedelini ödüyorsun

0|0
    0|0
  • degilsindr ole deglsndr 👏👏

1|0
    0|0
  • Şu dünyada 1 tane dostun olucak, ağladığındada güldüğünde'de yanında olucak.

Fazla dostluk adama kötülük getirir.

0|0
    0|0
  • Niye etmesinler yaaaa :(( ole dusunme

1|0
    0|0
  • başın sağolsun. olur be müdür bulursun sende.

0|0
    0|0
  • Önce sanaldan telefon da konuşacağın kız arkadaşlar edin. Daha sonra çekingenliğin azalır ve gerçekte de arkadaşların olur.

0|0
    0|0
  • Sen kendini sorgulamalisin

0|0
    0|0
  • nasıl kabul etmiyorlar belki sen yanlış anlıyorsun

0|0
    0|0
  • Bir süre sonra alışırsın . Kendi tercihin bu birazda. saplam arkadaşlık bağları olmayınca ilerki yaşlarda hiç kimsen olmuyo. Çünkü ben bunları yaşıyorum bende asosyalim

0|0
    0|0
  • bunun için mümkün olduğunca samimi arkadaşlarınla sohbet et arkadaş edin. Bir süre sonra bunu kafaya takmamaya başlarsın. Ssosyal ve güzel arkadaşlıkların olunca insan mutlu olur.

0|0
    0|0
  • Engeller akılda başlar böyle düşünmeyerek baslıya bilirsin..

0|0
    0|0
  • Zekice bir tespit.
    Tebrikler

0|0
    0|0
  • Konusmak istersen yazabilirsin ciddi anlamda

0|0
    0|0
  • spora yazıl knka asırı sosyal olursun cevren falan super oluyo :D

0|0
    0|0
  • Dunya kadar erkek konusuyor be

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bırak sende onları kabul etme
    kabul etseler nolcak, yapmacık gülüşler yalandan sohbetler hiç olmasın abi

3|0
    0|0
  • Sen onlarla arkadas ol. Diksiyon kursuna git, kendini geliştir

1|0
    0|0
  • İnsanlara karşı her zaman samimi ol ama ne çok yakın nede çok uzak ol.

3|0
    0|0
  • psikopat_hatun diyorki: belkide sen herkesten uzaklaştın? kabul etmiyolar değil belkide sen kabul ettirmiyorsundur?

0|0
    0|0
  • Kiyamam😬😓

0|0
    0|0
  • Bende aynıyım

1|0
    0|0
Yükleniyor...