Bu kadar müslümanın olduğu bir ülkede neden hırsızlık tecavüz cinayet vb rezillikler bu kadar sık yaşanıyor?

müslüman olduğunu iddia edip onca rezil suçu gözümüze soka soka yapıyorlar ancak dillerinden allahı düşürmüyorlar.
islamiyetide kötü tanıtıyorlar.
lafta türk toplumunun çok büyük çoğunluğu müslüman.
peki neden büyük büyük patronlar büyük büyük vurgunlar yapıyorlar neden tecavüz gasp darp hırsızlık ve daha nice rezil suç işleniyor?
neden dizilerde bile mafya işleri normal gibi gösteriliyor? neden gençler okuyup ilim irfan peşinde koşmak yerine mafyalığa özeniyor?

1|0
11|13

En İyi Kız Görüşü

• İnsanların bunları yapmaması için müslüman olması şart değil. Fakat çoğunluk yapamadıklarının hevesi içinde, sonrasını düşünmüyorlar. Şimdiki dönemde cinselliğin yaşanmaması bile tuhaf karşılanıyor. Gençlerin birçoğu da bu hataya düşüyor, tabi toplumdan kaynaklı erkek için sorun yok. Sevgililik döneminde evlilik için bir kesinlik yoksa bu tip yakınlaşmayı yanlış buluyorum. Ayrıca dizilerde veya filmlerde kötü karakterler daha özendirici yapılıyor, iyi karakter izleyenlere daha sıradan geliyor veya fazla saf. Bunun bir sebebide insanın kendinde olamayana özenmesinden kaynaklı.

0|1
    0|0
    • bu yaşta bu olgunluk.
      helal.
      umarım eksikliklerinide düzeltirsin

• herişte bir hayır var elbet...
      umarım doğrusu bol bir hayatta mutlu olursun

• Teşekkürler sende☺😊🙇

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi şair olduğunu hatırlamam, Ömer Hayyam mıydı, Fuzuli miydi kimdi, bir keresinde bir divan şiirinde 'Bu sofilerden başkaca şeytan bilmezem' gibisinden bir beyit okumuş idim.

Bunlar bin senedir böyle.

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Toplumun ahlaki değerleri dinin önüne geçer genelde, sadece islami toplumlarda değil hristiyanlarda da bu böyledir. Ancak bizimki gibi ahlaksızlıkları kanıksayan, güçlünün yaptığı herşeyi büyük bir kaypaklıkla alkışlayan insanların çoğunlukta olduğu toplumlarda, bunları yapmayanlar enayi olur.

0|1
    0|0
  • Çünkü onlar İslamiyeti, şartlarını yerine getirmeden seçerek kirletebileceklerini sanan ot beyinliler

1|2
    0|0
  • Haram, baldan tatlıdır!

Konun özü budur!!!

0|1
    0|0
  • Çünkü Müslümanlığı bitirdiler. Flörtü normal gibi gösterirsen tecavüz de yaşanır taciz de.
    Kumarı normal gibi gösterirsen hırsızlık da yaşanır, kapkaççılıkta...

0|0
    0|0
  • Sözde müslümanar işte. Hangimiz tam anlamıyla bir müslümanız ki.

0|2
    0|0
  • Allah korkuları yok.

0|1
    0|0
  • Kim, bir müslümanın dünya sıkıntılarından birini giderirse, Allahü teâlâ da onu kıyamet günü sıkıntılardan korur. Kim, müslümanın aybını örterse, Allahü teâlâ da onun dünya ve ahirette aybını örter. Kişi, arkadaşına yardımcı olduğu müddetçe, Allahü teâlâ da onun yardımcısı olur.

Ayıp örtmekte gece gibi ol.

Ayiplari orte orte herhalde işler yuruyor.

0|0
    0|0
  • bunun müslümanlıkla bir alakası yok :)

0|1
    0|0
  • Dini yaşıyor muyuz
    Çocuklarımıza öğretiyor muyuz
    Bunun dinle alakası yok
    Eğitim ailede başlar
    Öğretim okulda
    Eğitim şart
    Ve eğitim seviyemiz yerlerde

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum ki. Ahlaksız nesiller yetişiyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Çünkü gerçek Müslüman sayısı çok az..
    Geneli İslam'ı sadece LAFTA ve GİYSİDE yaşıyor..
    Kafada sarık, çenede bir karış sakal, ama gözler yoldan geçen kadınların poposunda..
    Ben hayatımda 3 kez kazık yedim, üçünü de bu yobaz kesiminden yedim..
    Artık bir insan normalden fazla Allah Kitap lafları ediyorsa ondan koşarak uzaklaşıyorum.. Yobaz kesimden tiksiniyorum.. Tüm pislikler onlarda..
    (aradaki üç beş gerçek Müslüman üzerine alınmasın)

0|1
    0|0
  • Yerinde soru! Cevabı da içinde... İlim ve irfan...
    Sanırım en büyük sorunumuz ilim değilde irfan sorunu..
    Herkez A'yı B'yi biliyor ama, hepimizin A'dan anladığı farklı. Kavramlarımızın varlığını biliyoruz; alim oluyoruz ama arif olamıyoruz.
    Allahtan korkmak nedir denildiğinde bir hırsızın, karısını döven kocanın, iki sokak fazladan dolaştıran taksicinin bile fikri var.
    Konu uzun hacı... :)

0|1
    0|0
  • Şerefsizliğin Din İle Alakası Nedir?

0|1
    0|0
    • sorsan herkes müslüman geçiniyo ya.
      tüm tartışmalarda ülkemiz müslüman olarak anılır.
      ülkede ençok inşa edilen yapı camii...
      okadar hacca giden umreye giden var...
      sayısız evliyamız ve muhterem zatımız var...
      nasıl bu toplumda bu kadar ahlaka aykırı şeyler çıkabiliyo... diyelim sen kötüsün bu toplum seni nasıl barındırabiliyo...

• hah işte bu doğru cevap

• fake muslumanlar dolu o yuzden

0|1
    0|0
  • Ahlaken gavur olanlar yüzünden sık yaşanıyor.
    Lafta müslüman !

0|1
    0|0
  • Ülkenin Müslüman olan nüfusu kadar, Müslüman olmayan nüfusu da var. Sen, bu hırsızları, yolsuzları, gayrimüslimler arasında aramak yerine, sırf provokasyon ve karalama politikası güdmek için Müslüman nüfusta arayarak, neden bu ülkede bu denli suç işlendiğini açıklamış oldun zaten...

0|1
    0|0
  • çünkü hastalıklı bir toplumuz sorun dinde değil

0|1
    0|0
  • lafta müslüman sözde müslüman özde müşrik münafık malesef gördüğüm bu mezhepler ve cemaatlerde çok bozdu

0|1
    0|0
  • islam var ama ahlak yok. keramet dinde değil, vicdanda.

0|1
    0|0
  • sözde müslüman herkes de ondan kim burda 5 vakit namazını kılıyor allahından korkup hayatını ona göre düzenliyor bu sitenin cinsel yaşam katogorisine bir göz at müslümanlar zina falan edermi her türlüsü var bu gorunen yuzu gorunmeyen yuzde var

0|0
    0|0
  • Şu sitede bile onlarca ateiste rastlamak mümkün. Terör sempatizanları, komünistler hepsi din düşmanı. Anarşistler, her türlü suçu işleyenler de ekseriyetle bunlar.
    Suç işleyenlerin müslümanlıkla alakaları kimlikte yazandan ibaret büyük çoğunlukla.

0|1
    0|0
  • ülkede 80 milyon insan varsa bunun 35-40 milyonu müslüman diğerleri değil

0|1
    0|0
    • kardeşim kimin ne olduğunu Allah bilir bu kanıya nasıl vardın? (katılmadığımdan değil bence sayı dahada az)

Yükleniyor...