Heralde en uzun yazılardan biri olacak.. ?

Merhaba ben 21 yaşındayım. Geçen sene ygs ye girdim ama barajı bile zar zor geçtim. Bu sene yine çalışmadım yine aynısı olacak. Sorunum ne bilmiyorum? ? Bana zararı olacağını bildiğim halde yapıyorum. Içimde hiç his yok. Minnet , sevgi , nefret , hırs. .. aileme bile. Ilk başta annemi kaybettiğim için demiştim ama sonra herşeyi buna bağladığımı düşündüm. Sobra etrafimdakiler yüzünden dedim 3 defa tüm arkadaşlarımı silip yeni sayfa açtım. Insanlar bana birşey söylediğinde verdiğim cevap benim değil , onların duymak istedikleri. Kendimi bile sevemiyorum. Insanlara guvenemiyorum. Insanlara duygularımı anlatamiyorum. 3 sene boyunca sadece evdeydim. Ailem dışında kimseyle konusmamistim. Eskiden hayallerim vardı bir anda ne oldu anlamadim. eskiden de kiloydum ama simdi hic yemedigim kadar cok yiyorum. Herşey berbat oldu daha doğrusu ben kötü biri oldum. Kendimi çok yorgun hissediyorum...

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Önce gözlerini kapat ve derin bir nefes al çünkü daha hiçbişey bitmedi ^-^

0|0
    0|0
    • Bende benzer bir dönem geçirdim, beni bir nebze mesleğim kurtardı diyebilirim, staj oryamı sosyal hayat... başta bir afalladım gerci, çokca geveze biri olmama rağmen 2-3 yıl kadar ailem dahil kimseyle iletişim kurmadığımı, bana sorulan haric konuşmadığımı hatta odamdan az çıktığım için ailemin bile bana yabancı gibi bakmaya başladığını fark ettim. s ama düzeliyo işte... ihtiyacım olan enerji biraz kitaplar biraz internetten birazda o zamanlar yeni tanıştım şu ansa 3 yıldan uzun süredir ilişkim olan biri sayesinde oldu ^-^

• Teşekkürler :) umarım daha çok mutlu olursun (bu gerçek düşüncemdi)

• Saol umarım sende çok mutlu olursun :D (bak şimdiden başardın bile ^-^ )

• Hayırlısı

0|0
    0|0
Yükleniyor...