İstanbul'da nerde yaşanır öneri?

İstanbula taşınacağım aylık gelirim 1500 tl en uygun ev kiraları nerde bulurum hem güzel hem makul fiyatlı bir semt söylermısınız

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Başakşehir

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle biyer yok, İstanbul'da emlakçıların ciddi bir kısmı açgözlüdür.

İzmir'de 400 liraya tutacağın evi 900 liraya tutarsın.

Şu eve 600 lira istemişlerdi sahibinden. com'da. Sonra ilan kalktı ama düşün bak, Beşiktaş'da diye şundan 600 lira isteyen ev sahibi var.

www.pasaogluemlak.com/index2.php

0|0
    0|0
    • lüks olmasına gerek yok bro biraz göze hoş gelen ne biliyim merkezi biyer olsun yeterli

• az saygılı ol esenyurt ta buldum bizim lüksde gözümüz yok esenler çocuğuyuz memleketimize geri dönüyoruz da esenler harici öneri istedim çoğunuz lüks yerlerden bahsediyor

• Eee? Esenyurt merkezi mi? Şehrin içinden, merkezi yer diyorsun, merkezi dediğin yer Beşiktaş, Taksim, Kadıköy falandır.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 9

• o parayla İstanbul'da yaşayamazsın dostum en düşük kira 900-1000tl
    gelme abi gelmeyin gözünüzü seviyim bir b. k yok İstanbul'da yav

0|1
    0|0
    • Aysun Kayacı zamanında 'Sanki İstanbul'da herkese iş, yaşam, ev imkanı varmış gibi insanlar köyünden, kasabasından, ufak şehrinden kalkıp İstanbul'a getiriliyor, bir hayat da sunulmuyor, gecekondularda, çarpık kentleşilmiş yerlerde yaşıyorlar. Bu kadar insan oy devşirmek için böyle manüpile edileceğine memleketinde desteklense ya' demişti de, millet demediğini bırakmamıştı 'Sen insanları aşağılıyorsun' diyerekten.

• Celal Şengör bu işlerin piridir, 'En iyimser ihtimaller bile İstanbul'un akıbetinin korkunç olacağını söylüyor' diyor hep.

Ki şehir hakkaten talan edildi, kültürü, tarihi mirasları falan yokedildi, Menderes'in zihniyeti geldiğinden beri mahvedildi İstanbul.

Yav adam, metrobüs yapacam diye haliçdeki manzarayı haşat ediyor, gelen kimi turistler 'Biz buraya daha önce de geldik, o zaman daha güzeldi, o köprüler bozmuş şehrin görüntüsünü' dediğinde herife bir gazeteci soruyor ne diyorsunuz diye, 'Az ileriden bakınca silüet aynen görünüyor, ordan bakmasınlar' diyor herif. Bu kaypaklıkta adamlar yönetiyor işte ülkeyi.

Koyun emanet etmeyeceğim herifler şehir, ülke yönetiyor.

• @Ragnar_Lodbrok
      o adamı bende çok seviyorum dinletiyor kendi hakikaten
      habertürde başladı şimdi ilber hocayla
      silüete filan gelirsek ohhooo
      ben estetiğinde geçtim abi pratiğindeğim artık
      çok kalabalık yürüyemiyorsun hiç bir yerde
      kahve içeceğin yerden kot alacağın yere kadar kuyruk
      trafik zaten akılla zarar özellikle üsküdardan sonrası anadolu tarafı
      çünkü metro hattıda yok orada
      yani turist olarak gelsem buraya bana sorsalar nasıl diye
      derim ki
      new delhi den hallice

• Anadolu Yakası diyim tam olarak bilemicem

0|0
    0|0
  • Yok oyle bir yer İstanbul da. 750 en dusugu. Batarsin.

0|0
    0|0
  • Hem güzel hem makul pek yok ya..

0|0
    0|0
  • Gazi mahallesinde yaşarsın ancak o paraya...

0|0
    0|0
  • Hiç bisi yeme içme gezme tozma ıstanbul da o parayla yaşarsın kanka 😄

0|1
    0|0
  • Gazi

0|0
    0|0
  • O parayla zor kardeşim.

0|0
    0|0
    • 1500 tl le 3 cocuk buyuten insanlar taniyom