TUIK VE Aramalari?

Arkadaslar bugun 2 oldu aradiklari tuik den ariyorlar ankaradan ailenizde kac kisi var yasiniz universiteniz hatta mezun oldugunuz lise hatta ve hatta anadolu mu fen mi yok ise ihtiyaciniz var mi ben ogrenciyim diyorum hangi okuk hangi bolum ya sabir sacma sapan seyler adamlar resmi yerden ariyorlar dolandirma falan degol ama bunlara ve detayli bilgi almalarina haklari var mi? Sonucta benim tmeek hak ve ozgurluklerim var. Bunlarin bu oadar arayip da sirf istatiski bir analiz ocin bunca seyi secmeleri dogru dgil diye dusunuyorum

0|1
4|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın

0|0
    0|0
    • Ustelik eve bile gelmisler ben yokken bunlaru muhtarliktan ogrenebilirler hala bak yaaa

Erkekler Ne Diyor 1

• Sakın bilgi vermeyin

0|0
    0|0
    • Arkadasim numaralarina baktim anlatanin resmi kurumundan ariyorlar ama bunlara haklari yok birinin dur demesi lazim

Kızlar Ne Diyor 3

• bu gibi aramalarda karşınızdaki ile iletişimi hemen koparın. müsait değilim konusamam gibi cümlelerde kurabilirsiniz elbet. lakin bunlar bir süre sonra arayıp verilen bu bilgileri kullanarak dolandıriyor sizi.

0|0
    0|0
    • Arkadasim numaralarina baktim anlatanin resmi kurumundan ariyorlar ama bunlara haklari yok birinin dur demesi lazim

• mecbur deilsin ki vermeye soruyorlar diye ne veriyorsun kapa suratlarına suç mu

0|0
    0|0
    • bir haber spukeri bunlara dava acmisti hattaa karis karis soruyorlar hem kafalarini kopartasim geliyor ben bilgi vermek zorunda miyim sana

• kapa telefonu suratlarına öyle telefonda kimseye bilgi vermeye mecbur değilsin vermedin diye seni hapse atmayacaklar

• sevişirm onunla çokçokçok özledi şak sfbj aghhh ahhhhsevişirm onunla çokçokçok özledi şak sfbj aghhh ahhhh

0|0
    0|0
Yükleniyor...